Як мандаринова шкірка позбавить від бронхіту, болісного кашлю і закладеності носа

Мандарин люблять всі – і дорослі, і діти. В моєму дитинстві цей цитрус з’являвся у нас виключно на новий рік. Зараз нам пощастило більше, мандарини можна купити цілий рік, при чому в великому асортименті.


Мандарини – дуже смачний і соковитий фрукт. Однак мало хто знає, що навіть мандаринова шкірка може принести нам багато користі, в ній містяться безліч вітамінів, в тому числі В1, В2, В3, В6 і В9.

А також в її складі присутні такі елементи як магній, залізо, фосфор, кальцій, калій і цинк.
Завдяки своєму унікальному складу мандаринова шкірка використовується в народній медицині для лікування бронхіту. Для цього половину мандарина опускаємо в стакан гарячої води. Залиште на годину, далі з’їжте мандарин, а воду випийте. Таку процедуру повторюємо 4-5 днів і від бронхіту не залишиться і сліду.


Шкірка цього цитруса також прекрасно лікує кашель. Для цього подрібнюємо шкірку трьох мандаринів, залийте гарячої води, дайте настоятися протягом тижня. Наша настоянка з лікувальними властивостями готова. Необхідно пити її по 20 крапель, при цьому розводити в склянці води. Пити потрібно три рази на день до їди.

При закладеності носа необхідно закип’ятити три склянки води, додати шкірку двох мандаринів. Кип’ятити протягом 3 хвилин, вдихати пару як мінімум 10- 15 хвилин.

Вся надана інформація носить ознайомчий характер і не може бути використана без обов’язкової консультації з лікарем!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал