Як очистити курку від гормонів та антибіотиків перед приготуванням

Всім прекрасно відомо, що сьогодні важко знайти насправді якісний і натуральний продукт. Навіть ті кури, які вирощують вдома, але годують покупними комбікормами, вони також мають в складі свого м’яса, різні шкідливі речовини, якими обробляють корми, щоб птах не болів, і швидше набирала м’язову масу.

А що говорити про тих тушках, які ми купуємо в магазинах і на ринках: вони так напхані різною хімією, яка завдає шкоди нашому здоров’ю.

Сучасне господарство застосовує для вирощування курей дуже багато шкідливих добавок, які прискорюють ріст м’язової маси, запобігають хворобам птиці.

Як очистити від антибіотиків

Маса шкідливих речовин накопичується в нутрощах. Тому або ретельно їх очищаємо або викидаємо.

Можна замочувати куряче м’ясо в такому розчині: очищена вода (1 л) + сіль, 2 ч.л + сік половини лимона. Все це змішуємо і замочуємо тушку на 2 години. Повторюємо процедуру ще 2 рази. Сік лимона замінюємо на лимонну кислоту, якщо немає фрукта. Досить 1 ч.л.

Можна ще замочувати в мінеральної солоній воді.

Найнадійніший спосіб, це просто поварити 5 хвилин після закипання в воді, цю воду злити і залити чистою. Ось на ній і готуємо далі курку. Або ж виймаємо з бульйону, промиваємо під проточною водою, висушуємо паперовими рушниками і готуємо далі.

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал