Як підтягнути і підкачати сідниці. Кращі і найефективніші вправи в домашніх умовах

Щоб попа стала підтягнутою і пружною, потрібно зробити дві речі: привести в тонус великі, середні і малі сідничні м’язи і зігнати зайвий жир. Тільки тоді ви зможете побачити бажаний рельєф. Почніть тренуватися в дома! Ви будете в захваті від результату.

Ми підготували для вас комплекс, який впорається з обома завданнями. Тренуйтеся на здоров’я!

Вправи для підтягнутих сідниць

  • Присідання з стрибками

Поставте ноги на ширину плечей. Присядьте, як при звичайних присіданнях, а потім вистрибніть вгору. Ноги при цьому випряміть. Приземлитеся і знову присядьте. Повторіть 15 разів.

  • Випади з поворотами

Візьміть в руки гантель або пляшку з водою / піском. Тримайте її на рівні грудної клітини. Зробіть великий крок назад, зігніть ногу і опустіть коліно до підлоги. Потім поверніть корпус в праву сторону. Виконайте те ж саме для протилежного боку. 15 разів.

  • Стрибки з боку в бік

Поставте ноги широко, корпус нахиліть вперед. Потім стрибніть на трохи зігнуту ліву ногу, при цьому заведіть за неї праву. Після стрибніть на праву і заведіть протилежну. 15 разів.

  • Вправа для сідниць і на баланс

Станьте на ліву ногу, праву підніміть, зігніть в коліні і тримайте кут 90 градусів. Потім повільно нахиляйтеся вперед. Руки тягніть перед собою, ногу відводите назад. Трохи зігніть опорну ногу. Повторіть вправу 15 разів. Потім виконайте для іншої сторони.

  • Вправи зі степами

Стати на височину (степ, тумба, ящик) лівою ногою і підніміть протилежну зігнуту до грудей. Зійдіть зі степу і виконайте для іншої ноги. 15 разів.

  • Випад зі стрибком

Поставте ноги на ширині плечей. Зробіть випад назад. Обидві ноги повинні бути зігнуті під кутом 90 градусів. Підтягніть ліве коліно до себе, при цьому трохи підстрибніть. Потім повторіть для протилежної ноги.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал