Як позбутися головного болю без таблеток – 5 порад

Іноді головний біль застає в самий невідповідний момент. Під рукою немає болезаспокійливих засобів, та й не завжди вони потрібні. Адже найчастіше з головним болем, можна впоратися за допомогою звичайних народних засобів.

  • Холодний компрес – дуже дієвий спосіб. Змочіть рушник або будь-яку відповідну тканину, в холодній воді. Покладіть його на лоб і скроневі області. Періодично, як тканина буде нагріватися, охолоджуйте її і продовжуйте прикладати, не менше 15 хвилин.
  • Чорний чай з м’ятою – чудовий спосіб заспокоїти головний біль. Чай тонізує організм, і знімає головний біль за рахунок кофеїну.
  • Ефірна олія м’яти – ще один спосіб знизити головний біль, або навіть позбутися від неї. М’ята має седативні дію і здатна знімати головний біль, а також м’ята звужує судини, тим самим знижуючи тиск. Просто розітріть пару крапель олії між пальцями і зробіть легкий масаж скронь.
  • Стакан води – цілком може допомогти зняти головний біль. Але тільки в тому випадку, якщо біль викликаний банальним зневодненням організму. Випийте склянку води, дрібними ковточками і трохи почекайте. А також дотримуйтесь питний режим протягом доби.
  • Їжа – відмінне джерело позбавлення від головного болю. Як і в попередньому способі з водою, цей метод діє в тому випадку, якщо ви сильно голодні. Поїжте, і ваш організм заспокоїтися.

Лікуйтеся правильно і будьте здорові!

Вся надана інформація носить ознайомчий характер і не може бути використана без обов’язкової консультації з лікарем!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал