Як швидко і ефективно позбутися від ячменю на оці

З ячменем стикався кожен з нас хоча б раз в житті. Це як мінімум неприємне відчуття, яке створює певні незручності.

Ячмінь може з’явитися і з зовнішньої і з внутрішньої сторони повік. Представляє він собою невелике ущільнення за величиною як зерно, частіше в ньому міститься гній. Супроводжується ячмінь почервонінням очей, болем, нечіткістю зору, сльозоточивістю, сверблячкою і печінням, світлобоязню, створюється відчуття, що в оці щось застрягло, повіка опускається, з ранки виділяється гній, який може покрити вії.

Причин виникнення ячменю може бути кілька. У більшості випадків – це бактерії, які активізуються, коли у людини слабшає організм. Ячмінь – не складне захворювання, яке не тягне за собою ускладнення. Максимум – це кіста або халязіон, який легко зможе видалити лікар. Але якщо його не долікувати, то він знову і знову буде доставляти вам незручності і з’являтися в самий невідповідний час.

Зазвичай ячмінь зникає за 8-10 днів. Але щоб прискорити процес можна скористатися компресами з теплої води. Залишати потрібно на 10-15 хвилин, частота процедури – 3-4 рази на день. Дочекайтеся, поки ячмінь «дозріє» і гній вийде самостійно, не намагайтеся його тиснути.

У більш запущених випадках краще звернутися до лікаря, який призначить відповідне лікування.

І повністю відмовитися від народних методів лікування, адже компреси з трав не ефективні, а зеленка і зовсім може викликати опік.

Від плювків теж відмовтеся, в слині містяться бактерії, які можуть погіршити ситуацію.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал