Як використовувати капустяний лист при болях в суглобах. Народні способи, які ніколи не підведуть

На жаль, з віком наші суглоби починають все частіше нагадувати про себе. Болі згодом носять собою ниючий і гострий характер. Людині стає боляче пересуватися, ходити.


У народній медицині існують величезна кількість способів позбавлення від цієї недуги. Найдієвішим серед них є лікування за допомогою звичайної капусти. Капустяний лист має протизапальну дію.

При болях в колінних суглобах вам прийде на допомогу капустяний лист. Беремо лист і робимо на ньому невеликі надрізи. Далі нагріваємо його в духовці або в мікрохвильовій печі, наносимо на нього тонким шаром натуральний мед. Наш компрес готовий. Прикладіть його на колінний суглоб, зверху обмотайте поліетиленовим пакетом, укутайте теплим шарфом або хусткою. Найкраще робити такий компрес на ніч. Таку процедуру рекомендуємо робити протягом 1 місяця. Уже через кілька застосувань біль в суглобах вас покине.

Компрес можна заробити і без меду. Алгоритм дій такий же.

Якщо у вас артроз або артрит, то вам допоможе компрес з наступних інгредієнтів:

  • Камфорне масло – 3 столові ложки
  • Натуральний мед – 1 столова ложка
  • Суха гірчиця – 1 столова ложка

Всі інгредієнти ретельно перемішуємо. Капустяний лист промиваємо, сушимо і на нього наносимо нашу масу. Компрес наносимо на проблемну ділянку, фіксуємо пов’язку бинтом і утеплювати шарфом. Такий компрес необхідно залишити на 2 години, але не більше 4.

Вся надана інформація носить ознайомчий характер і не може бути використана без обов’язкової консультації з лікарем!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал