Як вилікувати ригідність менш ніж за одну хвилину! Ефект перевірений особисто

За даними Американської академії медицини болю, американці сказали, що біль в шиї була в їхньому списку чотирьох найпоширеніших болів. У якийсь момент нашого життя всі ми випробували ригідність потиличних м’язів.

Це коли ви відчуваєте біль або скутість в шиї, що ускладнює переміщення шиї з боку в бік. Це біль, яку зазвичай можна лікувати вдома і вона може пройти через день або два з урахуванням правильного лікування.

Згідно кращим портативним оглядам електричних масажерів на 2017 рік, скутість м’язів шиї може отримати потужний імпульс до відновлення за допомогою цих машин. Переваги кишенькових масажерів включають заспокійливу розслаблення, зниження стресу і полегшення болю в суглобах. Крім того, вони розслабляє ваші м’язи і робить їх більш гнучкими.

Загальні причини ригідності потиличних м’язів.

 • Стрес
  Однією з найбільш поширених причин ригідність потиличних м’язів є стрес. Стрес може привести до тонусу м’язів, що в кінцевому підсумку може призведе до жорсткості і болю. Люди зазвичай відчувають скутість в шиї, а також головний біль від стресу. Він також може захоплювати спину і плечі.
 • Сон
  Можна прокинутися з затерплі шиєю від сну в поганому становищі. Якщо ви іноді відчуваєте біль в області шиї, вам ймовірно необхідно замінити подушку. Гарвардська медична школа пропонує використовувати подушку зі спеціальної піни з пам’яттю для кращого сну.
 • Використання телефону
  Якщо ви проводите свій день на телефоні, тримаючи його між головою і плечем, це може привести до болю в шиї, а також до скутості в шиї. Замість цього використовуйте систему внутрішнього зв’язку або гарнітуру для телефонних дзвінків.
  Швидке 60-секундне виправлення болю в шиї ви може зробити вдома. Рукою, яка знаходиться на тій же стороні, де затекла шия, натисніть прямо на область болю. При натисканні на м’яз поверніть голову в протилежному напрямку. Це допомагає розслабити м’язи. Повторюйте це тиск і поворот шиї до 20 разів, поки ви не почнете відчувати себе краще. Робіть це протягом дня, і ви відчуєте полегшення в шиї.
  Якщо важко чинити опір болю, ви можете використовувати тенісний м’яч для створення тиску при натисканні на джерело болю. Помістіть м’яч навпроти м’язи і притулитеся до стіни. Утримуючи його, повертаєте голову в сторони шиї, де болить.
 • Розслаблення м’язів шиї
  Це відмінна розтяжка для зняття стресу і напружених м’язів. Сидячи прямо в кріслі, натисніть на плечі і розслабтеся. Це необхідно зробити до десяти разів. Відведіть свої плечі по колу назад, а потім вперед щонайменше десять разів. Повільно притисніть вухо до плеча з кожного боку. Зробіть стільки повторень, скільки вам потрібно, щоб почати відчувати розслаблення м’язів.
 • Теплова терапія
  Кровообіг на шиї може зменшити біль і м’язовий спазм, пов’язані з жорсткою шиєю. Ви можете використовувати нагрівальну подушку або теплу тканину на шиї близько 20 хвилин, щоб полегшити біль і жорсткість. Тепло розслабляє м’язи шиї.
 • Масаж м’язів
  Хороший масаж шийної області може також зменшити запалення і збільшити приплив крові до м’язів. Заспокійливе масло для масажу також матиме додаткову перевагу, допомагаючи вам розслабитися і відчути себе менш напруженим.
 • Вправи для жорсткої шиї
  Як і будь-яка інша м’яз в тілі, м’яз шиї повинна використовуватися для правильної роботи. Повільно обертайте голову по колу за годинниковою стрілкою від десяти до п’ятнадцяти разів перед, а потім проти годинникової стрілки. Це допоможе зняти напругу з шиї. Нехай ваш підборіддя повільно опускається на груди, а потім направляється назад, щоб ви могли подивитися на стелю. Будьте обережні з цією вправою, так як це може викликати у вас легке запаморочення, якщо ви робите це занадто швидко.
 • Тепла ванна з англійською сіллю
  Наповніть ванну теплою водою і 2 чашками солі Епсома. З’єднання сульфату магнію, в солі Епсома використовується для полегшення болю в м’язах. Полежте у ванній, занурившись по шию близько 20 хвилин, щоб зменшити напруженість м’язів.

Ригідність потиличних м’язів може бути досить болючою і обмежити діапазон руху вашої шиї. Завдяки цим вправам вам не доведеться довго страждати від затерплі шиї. У поєднанні ці рішення можуть повністю полегшити ригідність потиличних м’язів.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал