Як виявилося дріжджі можна використовувати не тільки в кулінарних цілях. Сама в цьому переконалася

Про дріжджову маску я багато чула від своїх подруг. Але завжди ставилася якось скептично. Ну не вірила я, що вони можуть допомогти швидко відростити шикарне волосся. Я думала, що дріжджі можна використовувати тільки для випічки. А дарма …


Як виявилося маска на основі дріжджів має багатющий вітамінний і мінеральний склад, який сприяє швидкому росту волоссю. Так ще й ця маска є універсальною і підходить для всіх типів волосся. Сухе волосся вона живить і зволожує, а жирним волоссям надає обсяг, блиск і красу. Я раніше ніколи не могла похвалитися об’ємними волоссям, у мене вони були тонкими, ламкими і завжди виглядали тьмяно.

Переконалася на своєму досвіді і не перестаю радити дріжджову маску всім своїм знайомим. Загалом, ловіть рецепт. Кажу відразу, що для досягнення найкращого результату краще використовувати таку маску регулярно протягом 1 місяця.

Отже, для приготування цієї диво-маски нам знадобляться:

  • Вода – 1 столова ложка
  • Дріжджі – 1 столова ложка
  • Цукор – 1 столова ложка
  • Мед – 1 столова ложка
  • Гірчичний порошок – 2 столові ложки

Спосіб приготування:

Краще взяти посуд побільше, так як дріжджі збільшуються в обсязі під час приготування. Розводимо дріжджі в теплій воді, додаємо цукор. Він нам потрібен для того, щоб прискорити процес бродіння. Залиште на 10 хвилин. Далі додаємо мед і гірчичний порошок, ретельно перемішуємо. Маска готова до нанесення.

Спосіб застосування:

Маску наносимо на шкіру голови і коріння волосся, трохи масажуємо і накриваємо голову поліетиленовою плівкою або пакетом. Обмотайте волосся рушником і залиште маску на годину. Через годину змиваємо маску теплою водою із застосуванням звичайного шампуню.

Тільки не дивуйтеся: після першого ж застосування вам здасться, що волосся стали об’ємніше мінімум в два рази. Таку процедуру повторюємо 2-3 рази в тиждень протягом місяця. Вона абсолютна нешкідлива.

Будьте красиві і здорові!

Вся надана інформація носить ознайомчий характер і не може бути використана без обов’язкової консультації з лікарем!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал