Як виявилося від аритмії позбутися можна. Досить дотримуватися двох простих рекомендацій

При аритмії порушується ритм серцебиття. Для цього захворювання характерний прискорений або уповільнений темп, а в деяких випадках і зовсім нерегулярне биття.

Захворювання може бути вродженим або набутим. У моєму випадку, це скоріше придбане захворювання, так як проблеми почалися у мене в студентські роки. Я почала швидко втомлюватися, з’явилася задишка, а ЕКГ показала, що у мене не регулярна аритмія.

Як з’ясувалося пізніше, лікування цього захворювання як народними так і медикаментозними методами займає дуже багато часу. Я вирішила, що не буду труїти свій організм ліками, а краще вдатися до допомоги народного лікування.

Вивчивши сотні статей, я виділила собі кілька способів, які користувалися хорошими рекомендаціями і відгуками. Почала лікування, і, о диво, через півроку я забула про це захворювання. Чергове ЕКГ показало повне одужання. Але все ж для профілактики я час від часу проходжу лікування.

Лимонна настоянка

Подрібнюємо півкіло лимона разом з шкіркою. Заливаємо цитрус 500 грамами меду, ретельно перемішуємо і даємо настоятися 5 годин. Настоянку необхідно застосовувати вранці та ввечері по одній столовій ложці протягом 10 днів.

Настоянка з календули

Квітки календули беремо 1 столову ложку квіток календули. Траву можна купити в будь-якій аптеці. Квітки заливаємо 0 5 літрами окропу, накриваємо рушником і залишаємо на 2 години. Далі напій потрібно процідити. Таку настоянку необхідно вживати по 100 мл за 20 хвилин до їди двічі на день. Курс лікування – 2 тижні.

Не забувайте, що народне лікування вимагає регулярності. Тому якщо ви хочете домогтися будь-якого результату, то не лінуйтеся і виконуйте всі рекомендації.

Вся надана інформація носить ознайомчий характер і не може бути використана без обов’язкової консультації з лікарем!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал