Японський метод, як прибрати живіт і випрямити спину – мінус 4 см за 5 хвилин в день

Проста і ефективна японська техніка корекції фігури – прибрати живіт і випрямити спину за 5 хвилин в день.

З поширенням сидячого способу життя у багатьох спостерігаються проблеми з хребтом. Цю просту і ефективну техніку корекції фігури розробив японський лікар Фукуцудзі близько 10 років тому.

Метод допомагає позбутися від в’ялого живота і повертає скелет в природне положення.

Всього п’ять хвилин в день для занять, і талія стане тоншою, а спина – рівніше. Коли метод був вперше опублікований, книга розійшлася величезним тиражем – понад 6 мільйонів копій, але всю суть техніки можна описати кількома пропозиціями і рекомендаціями:

  1. Скачайте з рушника тугий валик не менше 40 см в довжину і 7-10 см в товщину. Перев’яжіть його, щоб він не розмотувався.
  2. Сядьте на тверду горизонтальну поверхню (м’яке ліжко не підійде, краще – кушетка, масажний стіл або розстеліть килимок для фітнесу на підлозі), покладіть згорнутий валик позаду себе.
  3. Акуратно опустіться на спину, притримуючи валик руками так, щоб він виявився точно поперек тіла під попереком – рівно під пупком. Це важливий момент.
  4. Розведіть ноги на ширину плечей і «косолапо» зведіть стопи разом – так, щоб великі пальці торкалися одного, а п’яти були на відстані 20-25 см.
  5. Заведіть витягнуті прямі руки за голову, поверніть їх долонями вниз і з’єднайте мізинці.
  6. Уважно стежте за тим, щоб великі пальці ніг і мізинці рук стикалися.
  7. Проведіть в такому положенні 5 хвилин. Акуратно вставайте, тому що під час вправи кістки і суглоби трохи зрушуються.

Якщо все робити правильно, ви відчуєте, як ваш скелет починає приймати природне для нього положення і випрямляється. Живіт буде поступово втягуватися, внутрішні органи – розміщуватися в найбільш сприятливе для них положення.

Для початку досить складно витримати цілих 5 хвилин, тому починайте з малого – по 2-3 хвилини. Результат буде відчутно помітний вже через місяць таких нескладних занять. Це чудова альтернатива фізичним вправам на зміцнення хребта. Спробуйте цей метод – спина буде вам вдячна.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал