Японці знають, як очистити організм від шлаків і токсинів і позбавитися від зайвої ваги. Рецепт дуже простий і в той же час дієвий

Після цього способу вам не потрібно буде витрачатися на дорогі препарати, детокс-коктейлі і чудодійні пластирі. Такий спосіб буквально витягне з вас весь бруд. Ваш організм скаже вам «спасибі».

Ні для кого не секрет, що кожен день ми вживаємо самі різні продукти і напої. Не всі з них корисні. Разом з ними в наш організм потрапляє величезна кількість токсинів і шлаків, які мають властивість накопичуватися. Крім цього, разом з повітрям також можуть накопичуватися шлаки. Згодом в людському організмі, зокрема в судинах, печінки, кишечнику накопичуються шкідливі речовини, з’являються запори і порушення в роботі внутрішніх органів.

Про те, що організм необхідно періодично чистити говорять всі лікарі і дієтологи. Але як це зробити в домашніх умовах, і при цьому не витрачатися? Японці знають відповідь на це питання.

Виявилося, очистити організм можна за допомогою ванночок для ніг, для яких вам знадобляться всього лише три інгредієнта:

  • Перекис водню – 1 стакан
  • Імбирний порошок – 1 столова ложка
  • Вода

Спосіб застосування:

Наповнюємо тазик гарячою водою, додаємо перекис водню і імбирний порошок. Опускаємо ноги на 30 хвилин. За ці півгодини ви побачите, як почне змінюватися колір води і будете здивовані. Застосовуйте таку ванночку 2-3 рази в тиждень, якщо ви швидко втомлюєтеся, з’явилися роздратування на шкірі, набряки під очима, темні кола, здуття шлунка, запори, помутніння в свідомості і збої менструального циклу.

Бережіть себе і своїх близьких!

Вся надана інформація носить ознайомчий характер і не може бути використана без обов’язкової консультації з лікарем!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал