З 2-х простих інгредієнтів, ця жінка створила ліки від раку! Але уряд змусив її замовкнути!

Рак можна вважати сучасною чумою, і навіть тільки одні згадка про нього нас жахають, так як кожен з нас схильний до підвищеного ризику розвитку раку.

Нові статистичні дані показують, що у 1 з 2 чоловіків і у 1 з 3 жінок буде розвиватися один з видів раку протягом їхнього життя. Крім того, число хворих на рак швидко зросте.

Йоханна Будвіг, незвичайний німецький вчений, вивчала цю хворобу і насправді розробила ефективний метод лікування раку. Але, на жаль, цей метод не був використаний, оскільки він не приніс би нікому ніякої фінансової вигоди.

Кожен день, ми жертвуємо гроші, щоб спонсорувати вчених з метою знайти ліки від раку, і воно як і раніше залишається просто міфом. Здається, що ніякі ліки, методи лікування, препарати, напої не можуть вилікувати це жахливе захворювання.

Зростає інтерес до терапії, пов’язаної з маслом канабісу, але він не доступний для всіх пацієнтів, кількість яких збільшується з кожним роком.

Але саме Йоханна Будвіг, знайшла ліки від раку в 1951 році, і вона була 6-кратним номінантом на Нобелівську премію. Ця блискуча жінка також вивчала фізику, психологію і біохімію.

«У мене є вирішення такої проблеми, як рак, але американські лікарі не будуть слухати. Вони приходять сюди і спостерігають за моєю працюй, вона їх вражає. Але всі вони роблять мені привабливі пропозиції, щоб я віддала їм цей метод і вони змогли заробити на цьому багато грошей. Я не стану цього робити, так що тепер я під забороною в кожній країні ».

Поряд з цим відкриттям, вона також знайшла ліки від багатьох інших захворювань таких, як артрит, діабет, серцево-судинні проблеми, і дисфункцій печінки.

Метод її лікування полягає в зміні свого харчування і дієти. Дієта не містить ніяких добавок, ніяких тваринних продуктів за винятком кварка (сир) або сиру, в поєднанні з лляною олією.

Таке поєднання білка і олії забезпечує необхідними поживними речовинами на молекулярному рівні, і ракові клітини абсорбуються, в той час як організм залишається повністю здоровим вже через 3 місяці.

Цей німецький геній написала і опублікувала безліч статей і 6 книг. Вона надала інформацію, яка має надзвичайно важливе значення для людського роду, оскільки, можливо, ця інформація – прихована таємниця, яка здатна врятувати безліч людських життів!

Сир і лляна олія відновлюють клітини.

Як тільки сульфгідрильні групи в кварці або сирі, з’єднуються з ненасиченими жирними кислотами лляної олії, починається хімічна реакція, що робить лляну олію водорозчинною, і воно проникає в клітини, щоб виробляти енергію.

Клітини нашого організму вимагають електричної енергії, так само як батареї, для того, щоб працювати належним чином і активізувати всі функції організму. Поєднання цих двох компонентів сприяє цій роботі і служить в якості палива для клітин.

Для того, щоб скористатися всіма перевагами протоколу і дієти, д-р Будвіг, затвердила кілька обов’язкових правил.

Ви повинні отримувати достатню кількість сонячного світла, щоб стимулювати зцілення душі і тіла

 • Пийте тільки очищену воду
 • Виключіть зі свого раціону м’ясо, цукор, і тваринні жири
 • Їжте їжу відразу після приготування
 • Виключіть зі свого раціону всі оброблені харчові продукти
 • Змоліть свіже насіння льону і з’їжте їх протягом 15 хвилин
 • Готуйте тільки свіжі і натуральні фрукти і овочі
 • Співвідношення кварка або сиру з лляною олією має бути 2:1
 • Не додавайте інших інгредієнтів, поки не отримаєте сирну масу
 • Виключіть будь-які види ліків і харчові добавки

У разі раку, д-р Будвіг рекомендує вживання 8 столових ложок лляної олії (в суміші) кожен день. Для профілактики раку, ви можете вживати тільки одну столову ложку в день.

Нижче інструкції про те, як приготувати суміш від д-ра Будвіг.

 1. Перш за все необхідно використовувати тільки високоякісні інгредієнти для зцілення.
 2. Рекомендується змішати столову ложку лляної олії і 2 столові ложки органічного нежирного сиру або сиру кварк на кожні 50 кг маси тіла. Тим не менш, ви можете регулювати дозування в залежності від мети і тяжкості симптомів.
 3. У скляну ємність, додайте столову ложку лляної олії холодного віджиму, і додайте дві столові ложки органічного, з низьким вмістом жиру (2% або менше) сиру або кварка. Найкраще змішати їх в блендері, протягом хвилини.
 4. Потім кілька столових ложок коричневого або золотистого лляного насіння змолоти в кавомолці протягом хвилини, щоб вийшла повітряна суміш.
 5. Додайте суміш в олію і сир, і також перемішайте ложкою.
 6. Можете додати горіхи, фрукти, спеції.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал