Забудь за погану ЦИРКУЛЯЦІЮ КРОВІ МЕНШ НІЖ ЗА 20 хвилин!

Сучасний спосіб життя, який в основному передбачає сидячий спосіб життя, привів до різкого збільшення людей, які страждають від поганого кровообігу. Оскільки більшість з нас проводять кожну вільну хвилину перед телевізором або ноутбуком, це не дивно, що циркуляція крові є одним з перших постраждалих сегментів неактивного способу життя.

Іншою поширеною причиною є незбалансоване харчування, часто обділені поживними речовинами. Іншими словами, наші тіла позбавлені здорового харчування і фізичної активності, двох головних складових хорошого загального стану здоров’я.

Але проблема не зупинятися на досягнутому, так як поганий кровообіг викликає інші проблеми зі здоров’ям.

Крім ваших тканин, які не отримує достатньої кількості кисню і поживних речовин, ваша кров також стає завантаженою жирами і холестерином, які закупорюють артерії з часом.

Покінчити з поганою циркуляцією крові можна менш ніж за 20 хвилин

Вправи, які ми рекомендуємо тут, надзвичайно корисні для поліпшення циркуляції крові. Якщо об’єднати їх з добре збалансованою дієтою, ви будете в змозі поліпшити цей стан в найкоротші терміни.

 1. Розтяжка
  На думку експертів в галузі охорони здоров’я, розтяжка це перше, що люди повинні робити відразу після пробудження. Це займе всього кілька хвилин, але це ефективно підвищує циркуляцію на початку робочого дня.
 2. Потягування
  Такі вправи також настійно рекомендується. Встаньте ноги, підніміть п’яти, стоячи на пальцях ніг, підніміть руки вгору і потягніться. Затримайтеся в цьому положенні протягом 2-3 секунд. Переконайтеся, що ваші литкові м’язи підтягуються. Зробіть 10 повторень.
 3. Обертання ногами
  Це проста, але дуже ефективна вправа може робити чудеса для вашого кровообігу. Сядьте на стілець і обертайте стопою за годинниковою стрілкою. Повторіть 10 разів для кожної ноги. Вправи не тільки покращує кровообіг, але і зміцнюють м’язи ніг.
 4. Віджимання
  Віджимання також вельми ефективні в лікуванні поганого кровообігу. Почніть свій день з 10 віджимань, що дасть вам достатньо енергії протягом дня.
 5. Ходьба
  На думку експертів в галузі охорони здоров’я, ходьба є одним з найбільш корисних вправ для циркуляції крові. Ходьба тонізує і розслабляє м’язи ніг, покращуючи приплив крові по всьому тілу. Воно може також зменшити гіпертонію. Почніть з коротких прогулянок 2-3 рази на тиждень.
 6. Басейн
  Плавання є виключно корисною тренуванням, так як вона включає в себе всі м’язи тіла. Воно також покращує надходження кисню до серця і легким, знімає болю м’язів і болю в суглобах, Підходить для людей будь-якого віку.
 7. Йога
  Йога – це відмінний спосіб освоїти дихальні техніки, які поліпшать концентрацію кисню в крові, а також кровотік в м’язах.
 8. Велоспорт
  Велоспорт є однією з кращих тренувань для поліпшення циркуляції в нижній частині тіла.
 9. Танці
  І останнє, але не в останню чергу, танці або танцювальна терапія стає все більш популярною, щоб зняти стрес і поліпшити кровотік по всьому тілу, тому що це насправді включає в роботу все м’язи.

Якщо ви знайшли цю статтю корисною, поділіться нею з друзями і сім’єю. Дякуємо.

 

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал