Засипте сіль в труби, коли дізнаєтеся навіщо, будете так робити завжди

Протягом століть сіль була однією з найдорожчих приправ, бували випадки, коли вона використовувалася в якості головного козиря під час війни.

Сіль збагачувала цілі імперії. А тепер після всіх своїх «подвигів», вона просто є в кожному домі. Ми знаємо про користь солі, особливо гімалайської і йодованої. Але вона ж може принести нам чималу користь і в побуті.

Ось кілька проблем, з якими легко справлятися сіль

Чистка металевих і мельхіорових виробів

Зробіть суміш з борошна, солі і оцту. Потім просто протріть нею виріб і воно засяє, як нове.

Розбиті яйця

Всім відомо, що зібрати з підлоги яйце яке розбилося, проблематично. На виручку прийде сіль. Насипте її на яйце, почекайте буквально пару хвилин, вона повністю вбереться в білок і жовток і ви з легкістю зберете його серветкою.

Губка для миття посуду

Що б продезінфікувати губки для миття посуду, покладіть їх у воду з сіллю. Потім відіжміть їх і висушіть

Плями на дивані

Пролиту рідину на килим, або диван, можна прибрати за допомогою солі, влийте в сіль 2-3 столові ложки оцту, потім втирайте суміш в пляму і почекайте, вона зникне.

Забита раковина

Щоб прочистити раковину, особливо на кухні, всипте в неї сіль і влийте окропом, через кілька секунд ви побачите, що вода відмінно проходить, а забруднення усунуто.

Духовка

Ви готували рибу, а запах в духовці залишився? Що робити? Як його усунути? Допоможе сіль з корицею. Насипте суміш всередині духовки цією суміщу і включіть її на якийсь час. Буквально через кілька хвилин після розігріву будь-який запах зникне.

Дякую за перегляд!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал