Після 50-х років я почав страждати від набряку, болю і варикозу: у цій ванні провожу лише 20 хвилин, і я відроджуюся!

Затримка води, також відома як набряк, виникає, коли всередині організму накопичується надлишок рідини. Це може спричинити набряк в руках, стопах, щиколотках і мішках під очима. Жінки також можуть утримувати воду під час вагітності або до менструації. Збереження води в організмі також не тільки додає ваги, але й обтяжує серце та внутрішні органи. Ця проблема часто починає проявлятися у людей у 50-х роках і дуже тісно пов’язана із надмірним засоленням, малорухливою зайнятістю, відсутністю фізичних вправ та нездоровим способом життя.

Чудотворна ванна для ніг з кропиви

Ми знаємо, що кропива має багато позитивних ефектів. Я хочу описати вам свій досвід, тому що сподіваюся, що я можу комусь допомогти у цьому.
Моя мама страждала роками кровотоку до ніг. Незважаючи на ліки, у неї боліли ноги, іноді вона взагалі не спала кілька днів, а біль іноді настільки посилювався що нас змусили швидко звернутися до лікаря. Медсестра з кабінету загального лікаря сказала нам, що ви можете допомогти з кропивою. Неймовірно, але це спрацювало відразу.

Потрібно рвати кропиву – але важливо зірвати її і коріння. Потім добре вимийте з бруду і зануріть у відро холодної води. Таким чином ми дозволяємо кропиві вилуговуватися всю ніч. Наступного дня, наприклад, налийте в горщик і дайте йому нагріватися, але не кип’ятити. Коли рідина гаряча, заберіть з вогню і дайте їй охолонути, щоб рідина була приємною і ми могли постояти у цій ванній для ніг. Ванни достатньо близько 20 хвилин. Неймовірно, наскільки ми були шоковані, вона вже відчула ефект під час ванни. Ванна також працює проти набряку та варикозу.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал