ПОЛУНИЧНЕ варення на зиму – “П’ятихвилинка” – така заготовка в нас “на ура”: смачне, густе, зберігає всі свої корисні властивості і дуже ароматне

Мої вчорашні праці 👌🏼 ПОЛУБНИЧНЕ варення-п’ятихвилинка 🍓🍓🍓

Склад:

  • На 1 кг полуниці: 1 кг цукру.

Приготування:

Полуницю очищаємо від чашолистків, миємо і засипаємо цукром, протираємо в ручну товкачем (важливо, що б вона була саме протерта дерев’яним товкачем, а не погружним блендером), далі перемішуємо і залишаємо на 30 хвилин, щоб повністю розчинився цукор.

Потім ставимо на вогонь і постійно помішуючи доповнимо до кипіння, знімаємо пінку, варимо протягом 5 хвилин і знімаємо з плити.

Перекладаємо нашу полуничну п’ятихвилинку гарячу в заздалегідь стерилізовані банки, закриваємо кришками і зберігаємо в прохолодному місці (холодильнику або погребі) у кого, що є.

Полуниця 🍓, приготовлена таким способом, зберігає всі свої корисні властивості, тому що в ній дуже багато вітамінів, що зміцнюють імунітет, а також речовини, що впливають на вироблення в організмі гормонів щастя. Полунична п’ятихвилинка, приготовлена на зиму, дозволить насолоджуватися цими смачними і корисними ласощами в холодні дні, підвищуючи свій настрій.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал