Вино з малини в домашніх умовах. Простий рецепт без дріжджів малинового вина

Рецепт вина з малини від подібних напоїв домашнього приготування відрізняється тим, що малинове вино можна приготувати без води і цукру з перетертих ягід. Для такого способу приготування домашнього вина необхідний досить солодкий сорт малини, як на варення, здатний викликати природне бродіння. На превеликий жаль домашніх виноробів, в наших садах подібні сорти ягід – велика рідкість.

У домашніх умовах простіше всього робити вино своїми руками з додаванням води, використовуючи один або кілька сортів ягід, незалежно від смакових якостей малини.

Вино з малини в домашніх умовах
Вино з малини в домашніх умовах

Тут важливо дотримати правила, щоб малина була пом’ята, стигла і без цвілі, краще своя домашня ягода, куплена на ринку або зібрана в лісі.

Рецепт малинового вина в домашніх умовах простий, пропорції ягід, цукру в складі інгредієнтів складені на невелику порцію. Ароматне домашнє вино без дріжджів можна приготувати для проби і збільшення асортименту в домашньому винному погребі.

Посуд для приготування домашнього вина з перетертих малини без дріжджів підбираємо таким чином, щоб в неї помістилися ягоди, цукор, вода, і ще залишилося вільне місце для бродіння вина.

Інгредієнти для домашнього малинового вина без дріжджів

  • малина свіжа – 2 літри;
  • цукор-пісок – 700 грам;
  • вода – 2 літри.

Рецепт вина з малини в домашніх умовах з додаванням води

  1. Малину перебираємо від листочків і сміття, ягоди перекладаємо в чистий посуд. Свіжу малину НЕ миємо, інакше змиємо з ягід дикі дріжджі, необхідні для природного бродіння домашнього вина!
  2. Малину перетираємо дерев’яною ложкою. Перетерту малину залишаємо, готуємо сироп з цукром.
  3. Змішуємо цукровий пісок з водою і варимо сироп протягом 5 хвилин з моменту закипання на середньому вогні, як для варіння варення або компоту. Знімаємо з плити, охолодити.
  4. Після цього перекладаємо ягідне пюре в скляний посуд або скляну 3 літрову банку, заливаємо малину остиглим цукровим сиропом.
  5. На банку з малиною одягаємо зверху кришку з водяним затвором або гумову рукавичку. Ми залишаємо малинове вино в теплі для бродіння приблизно на два тижні.
  6. Після завершення бродіння проціджуємо вино з малини через марлю в чисту банку, не зачіпаючи осад. Закриваємо банку з вином щільною кришкою, ставимо в прохолодне місце приблизно на тиждень.
  7. Потім знову знімаємо вино з осаду, проціджуємо, розливаємо по пляшках. Зберігаємо в погребі разом з заготовками.

Готове малинове вино, приготоване своїми руками має яскравий колір, приємний аромат, десертний смак, воно виходить напівсолодке.

Ось схожий відео-рецепт вина з малини:

Незважаючи на напівсолодкий смак, не потрібно зловживати частим вживанням домашнього вина з малини.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал