Домашня маска-виручайка для обличчя, рук, зони декольте з найпростіших інгредієнтів

Підтягти і відбілити шкіру обличчя, розгладити зону декольте, а також зволожити і наситити руки допоможе домашня маска-виручалочка. Спробуйте зробити її один раз, і цей рецепт стане для вас одним з найулюбленіших. Найпростіші і доступні компоненти, які практично ні у кого не викликають алергії, дають ефект, який можна порівняти з найдорожчими фабричними косметичними засобами.

Отже, до двох чайних ложок картопляного крохмалю (кукурудзяний не підійде!) Поступово додаємо вершки (не менше 20% жирності) і ретельно перемішуємо. Повинна вийти консистенція сильно розведеної сметани.

Якщо ви обгоріли, або шкіра дуже суха, і ви хочете зробити маску максимально живильною, додайте в неї трошки оливкової олії.

Нанесіть суміш, розмазуючи, на очищену шкіру обличчя, області декольте або рук.

Після того, як маска повністю висохне, її можна “скачати”, а потім змити залишки (тоді вийде ще ефект відновлення шкіри), або відразу видалити теплою водою.

Шкіра після такої маски стає шовковистою, більш світлою, насиченою і гладкою. Процедуру рекомендується робити раз на тиждень, а при дуже сухій шкірі – 2 рази в тиждень.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

Більше подробиць і нюансів косметичної процедури – в відео нижче.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал