Дослідження довели: цей інгредієнт пошкоджує серце і мозок!

Це не погано для нас, це буквально отрута. Згідно з новим дослідженням, він може потроїти ризик інсульту і деменції!

Дослідження довели: цей інгредієнт пошкоджує серце і мозок!

Наукові дослідження показують, що аспартам є однією з найбільш смертоносних харчових добавок на сьогоднішній день. Деякі з найбільш небезпечних речовин насправді зовсім не наркотики, це наша їжа і напої.

Багато людей не ставлять під сумнів інгредієнти, які дійсно містяться в їх їжі, особливо сьогодні. Люди автоматично припускають, що дієтичні напої корисні тільки тому, що в них менше цукру і калорій.

Більшість людей не знають, що великі і потужні компанії, що виробляють напої, жувальні гумки та солодощі для діабетиків, замінюють цукор інгредієнтами, які мають схожий смак і мають мало калорій. Хоча їх продукти можуть бути досить смачними, вони згубні для нашого тіла.

Одним з основних інгредієнтів, що містяться в дієтичних продуктах, є аспартам.

Аспартам – це штучний підсолоджувач, який замінює цукор. Хоча він на смак дуже схожий, він не має нічого спільного з цукром. Аспартам – це хімічна речовина, розроблена в лабораторії, яка шкідлива для організму. Це не погано для нас, це буквально отрута. Згідно з новим дослідженням, він може потроїти ризик інсульту і деменції.

Дослідження проводилося вченими з Бостонського університету. Вони вивчили більше 4400 дорослих, щоб дійсно виявити вплив хімічних речовин в дієтичних продуктах. Вони прийшли до висновку, що дорослі, які п’ють стакан дієтичного напою в день, в три рази частіше страждають від інсульту і деменції.

Метью Пасі, головний дослідник у відділенні неврології Медичного факультету Бостонського університету, говорить:

«Наше дослідження показує необхідність більш ретельного вивчення цієї області. Особливо з огляду на частоту, з якою люди п’ють штучно підсолоджені напої. А також ми рекомендуємо регулярно пити воду замість штучно підсолоджених напоїв ».

Команда дослідників закликає медичних працівників припинити рекомендувати дієтичні напої в якості адекватної заміни напоїв з цукром.

Якщо ви вибираєте дієтичні напої та продукти, що містять аспартам, ви повинні знати про їх вплив на здоров’я!

Якщо ви вирішите усунути такі продукти і напої зі свого раціону харчування, то ви відчуєте зменшення частоти нападів головного болю і мігрені.

Дослідження, проведене в 2013 році, показало, що у випробовуваних, які вживали дієтичні напої, були пошкоджені клітини і нервові закінчення мозочка, частина мозку, що відповідає за моторику!

Якщо ви вирішите усунути їх зі свого раціону, то у вас будуть більш чутливі смакові рецептори. А також втрата ваги, зміцнення кісток і швидше зникає алкогольна залежність. Дивовижно!

Штучні підсолоджувачі часто додають в каву, м’ятні напої, жувальну гумку, пластівці, сиропи, желатин. А також ароматизовані порошки для води, кетчуп, печиво, джеми і т. д. Пам’ятайте про ці всі смертельні ефекти, коли вибираєте собі ласощі.

Якщо газована може очистити засмічену зливну трубку, то вона не може бути корисною організму. Завжди читайте етикетки, перш ніж купувати продукт. Просто побачити, якщо він не містить аспартам, а також йому подібних підсолоджувачів.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал