Торт “Бите скло” зі сметаною без випічки: смачний та швидкий рецептик

Торт "Бите скло" зі сметаною без випічки: смачний та швидкий рецептик

Для приготування цього торта без випічки я зазвичай з вечора готую желе. Вночі воно застигає, тому мені не потрібно довго чекати.

Желейний торт можна готувати з різними видами желе. Так десерт виглядає більш святковим і ошатним. Я вибрала 3 види: зі смаком ківі, апельсина і полуниці. Спеціально підбирала таким чином, щоб кольори були різними. Ви можете взяти менше або більше видів желе.

Інгредієнти:

 • Желе – 270 г
 • Сметана – 600 г
 • Цукрова пудра – 300 г
 • Желатин – 25 г
 • Ванільний цукор – 0,5 ч. л.

Приготування:

 1. Приготуйте желе за інструкцією. Зазвичай на 90 г желе необхідно 400 мл окропу. Обов’язково активно помішуйте желе під час приготування, щоб не утворювалися грудочки. Перелийте суміш в ємність для застигання. Приберіть желе в холодильник мінімум на 4 години.
 2. Дістаньте желе і наріжте його кубиками.
 3. Збивайте сметану з цукровою пудрою близько 5 – 7 хвилин.
 4. Залийте желатин 250 мл води і дайте йому набрякнути. Тим часом застеліть глибоку миску харчовою плівкою.
 5. Трохи підігрійте желатин і влийте його в сметанну суміш, продовжуючи збивати.
 6. Тепер сформуйте торт, чергуючи шари сметанної заливки і кубики желе в застеленій плівкою мисці. Приберіть торт в холодильник до повного застигання (мінімум 4 години).

Торт «Бите скло» зі сметаною можна зробити і більш різноманітним. Наприклад, разом з кубиками желатину легко додати шматочки фруктів або ягід. А якщо захочете зробити десерт більш ситним, додайте у нього шматочки ніжного бісквіта.

Як вам ідея для частування?

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал