Морква розв’яже варикозні вузли: варикозне розширення вен

Варикозне розширення вен у мене почалося досить рано – з 30 років. Перший час я просто переживала через некрасиві сині вени на ногах. Носила штани, ховала цю «потворність». Але потім у мене стали сильно боліти ноги, так що на красу вже я не звертала ніякої уваги. Хотілося тільки, щоб ноги заспокоїлися, щоб не були такими важкими і болючими.
Морква розв'яже варикозні вузли: варикозне розширення вен
Відразу скажу, що спочатку я користувалася гелями, які рекламують по телевізору і продають в аптеках. Витратила я на них купу грошей. Треба сказати, що стоять ці гелі дуже дорого, а упаковки зовсім маленькі. Більше 10 разів ними ноги не намажеш. Звичайно, вони трохи полегшують біль, охолоджують, але не більше того. Але ж за свої гроші хочеться отримати одужання.

Кинула я це заняття і взялася за лікування народним способом. Мені порадили прикладати до хворих місць терту моркву. Я вечорами терла моркву (бажано, щоб вона була соковита і не стара) і прикладала до вузлів. Обв’язували її поліетиленом і зміцнювала на нозі. Так йшла спати. Знаєте, морквина діє нітрохи не гірше імпортних гелів! З ніг спадав набряк, зникала важкість, вени ставали менш помітними.

Зараз мені вже набагато легше. Здається, ніби з ніг звалилися важезні гирі.

І чому морквину по телевізору не рекламують?! Хворим полегшення, а фермерам – прибуток!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал