Просто додайте це в каву – зникне зайвий животик і прискориться метаболізм!

Просто додайте це в каву - зникне зайвий животик і прискориться метаболізм!

Немає сумнівів, кава найбільш популярний напій рано вранці в усьому світі. З одного боку, воно миттєво підвищує рівень енергії і готує вас на день вперед. Крім того, вона має цілий ряд інших переваг для здоров’я, таких як поліпшення обміну речовин, при прийомі в розумних кількостях, вона зберігає ваше серце.

Змішуючи ці активні компоненти в каві, ви швидко скинете пару зайвих кіло без необхідності робити будь-які дієти або зміни способу життя.

Чому ця комбінація настільки сильна?

  1. Кориця дуже корисна для здоров’я. Це надійний протизапальний представник, який зменшує запальні процеси в організмі. Крім того, вона сповнена антиоксидантами. Також знижує рівень цукру в крові за рахунок підвищення метаболізму. Вона підтримує розпад цукру, який перетворюється в енергію. У цьому рецепті кориця запобігає накопиченню жиру в організмі.
  2. Кокосова олія є ще одним подарунком від природи, яке пропонує довгий список переваг для здоров’я. Воно в основному складається з середнього ланцюга жирів, які система травлення відразу відправляє в печінку. Найкращі переваги кокосової олії для зниження ваги є те, що воно, природним чином встановлює метаболічний процес і більш ефективно спалює жир.
  3. Мед може містити багато цукру, проте це натуральний цукор, який тіло перетворює в енергію. Мед багатий найважливішими мінералами, такі як солі заліза, цинк, кальцій, калій і фосфор. Крім того, мед містить ніацин, фолієву кислоту, вітамін С, рибофлавін і вітаміном B6.

Те, що вам буде потрібно:

  • 1/2 чашки меду
  • 3/4 склянки кокосової олії
  • 1 чайна ложка кориці
  • 1 чайна ложка какао (за бажанням).

Приготування:

  1. Перемішайте пасту шляхом змішування всіх активних інгредієнтів разом. Зберігайте в скляній тарі в холодильнику.
  2. Додайте 1-2 чайні ложки суміші в чашці кави свіжозвареної. Добре перемішайте і насолоджуйтеся ранковим жироспалювальним напоєм!
Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал