Дрібниці, на які ввічливі гості не вкажуть, але всередині гидливо поморщаться

Ми вирішили поміркувати, а також пригадати з власного досвіду, які незручні моменти можуть змусити гостей відчувати себе незатишно і наступного разу міцно задуматися над запрошенням.

9. Не мити руки перед приготуванням при гостях


Центри з контролю і профілактиці захворювань США (СDC) рекомендують частіше мити руки на кухні: до, під час і після приготування їжі. Якщо говорити предметно, це варто робити після протирання поверхонь, після роботи з сирим м’ясом, звичайно ж, після чхання або кашлю. Ці прості правила варто дотримуватися навіть не стільки для того, щоб справити на кого-то гарне враження, скільки для власного здоров’я.

8. Давати чашку з потемніннями


Часом можна просто не помітити легкого нальоту від чаю або кави на своїх чашках. Ось тільки вийде ніяково, якщо гість зверне увагу на цю прикру дрібниця. На щастя, цю проблему в цілому досить легко вирішити: потрібно всього лише протерти часточкою лимона внутрішню поверхню кружки, додати 1-2 столові ложки соди, залишити на пару хвилин і протерти вологою губкою.

7. Просити помити посуд


Часом гості і самі пропонують допомогу в кінці вечора – в такому випадку рішення про те, наскільки це необхідно або адекватно в конкретній ситуації, залишається за господарем.

6. Дозволяти котам сидіти на кухонному столі


Мова йде не тільки про час безпосередньої трапези. Краще відвернути кішок на період прийому гостей і не дозволяти їм сидіти на столах в принципі, навіть якщо в звичайному житті це в нормі речей.

5. Не попереджати про побутові «фішечки»


Якщо в будинку є якісь особливості, наприклад, не варто сідати на конкретний стілець, так як він хиткий, не можна спиратись на стіл, потрібно якось по-особливому затиснути кнопку зливу на унітазі або вивернути кран, щоб пішла вода, – про це неодмінно варто попередити гостей.

4. Шматочки їжі і волосся в раковині


Насправді багато видів харчових відходів в принципі не можна змивати в раковину. Масло, кавова гуща, борошно, крупинки рису і багато іншого здатне привести до утворення засмічень, з якими в гірших випадках можна впоратися тільки за допомогою сантехніка. Якщо ж не копати так глибоко, то це банальне питання естетики: волосся і їжа самі по собі виробляють ефект неохайності, не кажучи вже про те, що у випадку з їжею це може стати причиною появи неприємних запахів і плям.

Крихти на столі (і звичка скидати їх на підлогу)


Це лише погіршить ситуацію: кому подобається ходити по брудній підлозі? Також варто звернути увагу на те, щоб ганчірка для столу була чистою і не залишила після себе запахів і розлучень.

2. Давати вихованцям вилизувати тарілки


Сама ідея може здатися абсурдною, але серед деяких власників собак таке часом і правда практикується. Тим часом ця звичка погана з усіх боків. Припустимо, ви не вірите цим даним, а гість про них просто не знає, але в будь-якому випадку контакт тварини з посудом викличе у гостя відторгнення, так як є ймовірність, що недавно собака вилизувала і ту тарілку, що зараз стоїть перед ним.

1. Кухонна губка


Згідно з дослідженнями, на використаних кухонних губках міститься до 54 мільярдів бактерій на кубічний сантиметр. Більшість з них, на щастя, нешкідливі для людини, але є і ті, які можуть привести до хвороб харчового походження. І знову, звичайно ж, гості навряд чи знають про такі статистичні дані. Однак зовнішній вигляд губки скаже все сам за себе і викличе відповідні неприємні асоціації. Оптимальною вважається заміна раз в 2 тижні або місяць.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал