«Горбик вдови» мучить вас і викликає огиду? Дивимося рішення!

У мене на шиї з’явився неприємний горбик через проблеми з хребтом. Але завдяки спеціальним вправам я змогла позбутися від нього і всі комплекси зникли!

Тіло людини дуже легко піддається деформації: воно змінюється через особливості харчування, надлишку або нестачі фізичних навантажень, наявності шкідливих звичок і так далі. Іноді організм «радує» свого власника негарним наростом на шиї, який не тільки не естетичний, а й шкідливий для здоров’я. Як же позбутися від “горбика вдови”?

Перш ніж братися за усунення цього дефекту, потрібно визначити, чому він виник. Адже якщо не звести до нуля вплив фактора, який спровокував появу горбика на шиї, то лікування не принесе належного результату.

Ось найпоширеніші причини виникнення горба на шиї:

  1. Гормональна перебудова. Особливо ризику піддаються жінки старше 45 років, не з чуток знають, що таке клімакс. У період менопаузи рекомендується приймати спеціальні препарати, які нормалізують гормональний фон.
  2. Спадковість. Від генетики не сховаєшся: якщо згідно сімейної «традиції» в області сьомого шийного хребця «прийнято» накопичувати жир, то слід бути готовим до появи там горбика. Знаючи про погану спадковість, потрібно заздалегідь прийняти профілактичні заходи щодо наросту на шиї.
  3. Остеопороз. Це захворювання безпосередньо пов’язане з нестачею в кістках кальцію. Через такого дефіциту хребет деформується, і випирають хребці утворюючи горб. Хвороба в основному виникає через малоактивний спосіб життя і незбалансоване харчування.
  4. Шийний остеохондроз. Сидяча робота і довге перебування в одній позі призводить до дистрофічних змін міжхребцевих дисків і відкладенню солей в області шиї, що зовні проявляється у вигляді жирового валика.
  5. Надмірні фізичні навантаження. Активні заняття спортом, звичайно, корисні, але всьому слід знати міру. Регулярні тренування «на межі» рано чи пізно дадуть результат у вигляді ущільнення шийної мускулатури і освіти в цій області несимпатичних «мішечків».
  6. Травми хребта. Удари, переломи, тріщини – все це може спровокувати утворення горбика. Тому при будь-якому, навіть незначному, травмуванні хребта необхідно обстежитися у лікаря.

А зараз саме час почати робити вправи, які приведуть ваш хребет і шию в порядок.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал