Якщо болять коліна, є спосіб лікування: візьміть звичайнісінький махровий…

Щодня наші коліна відчувають колосальне навантаження.

Зайва вага, відсутність фізичної активності або ж навпаки: надмірне напруження, перенесені травми, вікові зміни й навіть неправильне харчування – все це може стати причиною болю в колінах.

Є спосіб, який допомагає полегшити муки, коли болять суглоби колін. Звичайно ж, краще лікувати коліна комплексно і повністю змінити спосіб життя, щоб не відчувати дискомфорт. Але в надзвичайній ситуації виручить і цей метод!

Біль в коліні при згинанні

Щоб усунути жахливий біль в коліні, тобі знадобиться всього лише звичайний махровий рушник! Я перевіряла цей трюк не один раз, і не тільки на собі. Коли у бабусі почали боліти колінні суглоби, допомогла їй зробити цю легку вправу. Як вона мені дякувала!

Розтяжка колінного суглоба

1. Зроби з рушника щільний валик.

2. Акуратно зігни ногу в коліні та помісти ступню на краєчок стільця, на якому сидиш. Затисни зігнутою ногою валик і постарайся максимально розслабити ногу.

3. Розтягуй колінний суглоб обережно, але впевнено. Це допоможе швидко вгамувати біль!

Як правильно робити цю процедуру, ти побачиш у нашому ролику. Пам’ятай, що при набряканні коліна потрібно відразу ж звернутися до лікаря.

Коли болить коліно при ходьбі, цю розтяжку варто повторювати вранці та ввечері, регулярно. Також не забувай робити розтяжку після занять спортом: це не тільки збільшує їх ефективність, але і знижує ризик отримати травму. Правильна розтяжка – гарантія сильних м’язів і здорових суглобів!

Покажи цю статтю своїм друзям, можливо, серед них є ті, хто страждає від болю в колінах!

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал