НІКОЛИ не давайте вашій дитині сидіти подібним чином! І ось чому …

Коли ти виховуєш дитину, іноді важко відрізнити невинну поведінку від небезпечної, яка може завдати серйозної шкоди дитині.

Незважаючи на те, що діти роблять багато поганих вчинків, є такі речі, до яких батьки повинні звернути більше уваги. Один з цих питань – це W-подібне сидіння дитини, що з першого погляду виглядає абсолютно нешкідливо.

Найпопулярніший спосіб сидіння для маленьких дітей, це W-подібне сидіння. Здається, що в дитинстві ми всі сиділи так, і нічого не траплялося, але це дуже небезпечно. Так в чому ж полягає небезпека?

Це положення може викликати серйозні ортопедичні проблеми стегон, колін, щиколоток і може привести до проблем з поставою.

Для деяких батьків, W-подібне сидіння категорично заборонено. Це тому, що вони хочуть зберегти здоров’я дітей і радять їх сісти в іншому становищі.

Сидіння в цьому положенні може призвести до серйозного м’язового напруження і дискомфорту. Це також заважає дитині навчитися вільно обертати тулуб, що є однією з головних навичок, коли справа доходить до вивчення повної координації тіла.

На відео нижче можете подивитися, до яких ще проблем може привести цей образ сидіння і що можна зробити для запобігання подібних проблем.

 

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал