Перша допомога при укусі бджоли або оси! Ось що потрібно зробити

Зараз настає період особливої ​​активності бджіл і ос. Ці комахи зустрічаються всюди.

Їх часто залучають квітучі плодові дерева і не тільки. Мало того, вони часто залітають у квартири.

Укуси бджіл, ос або шершнів рідко бувають небезпечними. Особливо якщо ви алергік. Проте, сильний укус здатний викликати проблеми.

Перша допомога при укусі бджоли або оси! Ось що потрібно зробити

Коли ви страждаєте від укусу, ви можете відчути гострий біль, супроводжувану м’язовим болем, почервонінням та невеликим набряком навколо області укусу. Коли кілька бджіл кусають, що вводиться отрута посилюється, і реакція посилюється.

Як діяти в разі укусу бджоли або оси

Витягнути жало.

Якщо жало залишається в шкірі, кисті, то необхідно його акуратно витягнути. Не намагайтеся здавлювати його пінцетом, тому що ви введете більше отрути в організм. Витягнути його можна за допомогою нігтів або пінцета.

Холод.

Холодний компрес, може зменшити біль і набряклість. Тримайте компрес протягом 10 хвилин, поки біль не вщухне. Дайте постраждалій ділянці відпочити.

Алергія.

Якщо людина втрачає свідомість, у нього може бути алергія на отруту. Діє як анафілактичний шок і викликайте швидку допомогу. Якщо людина алергік і в свідомості, то йому терміново треба дати антигістамінні. Бажано у вигляді ін’єкцій.

Жало в роті.

Якщо комаха вкусила в ротову порожнину. То потрібно взяти в рот кубик льоду і смоктати або пити холодну воду. Проконсультуйтеся з лікарем і, якщо у вас почнуться проблеми з диханням, викличте швидку допомогу.

Компрес.

Прикладіть на місце укусу шматок марлі змочену в перекисі водню або нашатирним спиртом.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. При поганому самопочутті зверніться до лікаря!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал