Готую це дивовижне печиво лише із 3 інгредієнтів (без борошна): ніжне, оксамитове і дуже смачне

Як же мені подобається це печиво! Продуктів мінімум, замішується тісто за пару хвилин, сформувати печиво можна по-різному, випікається швидко, а смак у печива оксамитовий і дуже приємний. Самий відповідний варіант для дуже зайнятих господинь, для тих, кому не хочеться куховарити або для тих, хто любить день починати з приємних моментів.

Інгредієнти:

  • Крохмаль ( картопляний ) – 175 гр;
  • Масло вершкове – 50 гр;
  • Згущене молоко – 100 гр.

Приготування:

1 ) Крохмаль висипаємо в миску для замішування тіста. Додаємо в миску нарізане на шматочки вершкове масло. Перетираємо крохмаль з маслом долоньками.

2 ) Вливаємо в крохмальне тісто згущене молоко. Готуємо тісто. Потрібно просто з’єднати інгредієнти, вимішувати нічого не потрібно.

3 ) Ось таке повинно вийти тісто. Воно пружне і щільне. Абсолютно не тягнеться.

4 ) Щоб простіше було розділити тісто на шматочки більш-менш однакової величини, готуємо з тіста ковбаску.

5 ) Нарізаємо ковбаску з крохмального тіста на шматочки. Ви самі визначите, якого розміру і форми повинні бути ваші заготовки печива.

6 ) Скачуємо шматочки тіста в кульки.

7 ) Можна просто приплюснути кульки. Або ж, розкачати тісто в пласт і вирізати печиво. Я ж використовую свій новенький прес для форми печива. Виходить класно!

Поміщаємо заготовки печива на деко.

8 ) Випікаємо печиво 10 хвилин. Включаємо духовку заздалегідь, щоб розігріти її до 180 ⁰. На цій температурі і випікаємо печиво.

Печиво не сильно рум’яниться.

Але головне в ньому – смак. А він ніжний, оксамитовий, дуже незвичайний.

Бажаю приємних приготувань та смачного Вам! Друзі, якщо Вам сподобався рецептик не забувайте зберегти собі, щоб не загубити! І окрема подяка за Ваші лайки і за поширення рецепту – мені дуже приємно!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал