Густа кров небезпечна! Які корисні продукти допомагають розріджувати кров?

Густа кров небезпечна! Які корисні продукти допомагають розріджувати кров?

Густа кров небезпечна! Які корисні продукти допомагають розріджувати кров?

З усіх органів наша кров – мабуть, найцікавіша. Її незвичність в тому, що вона не дислокована десь конкретно в організмі, а рідка, і її функція в тому, щоб переносити поживні речовини по організму і доставляти їх в усі куточки, по всіх тканинах.

Тому дуже важливо, щоб наша кров була в нормальному стані. Для цього потрібно вести здоровий спосіб життя, який дозволяє надовго зберігати серцево-судинну систему в здоровому стані.

Не дарма медики радять правильно харчуватися, маючи на увазі саме споживання великої кількості рослинної їжі, клітковини.

Не стала винятком і кров: для її здоров’я також радять вживати якомога більше овочів і фруктів. Пояснимо, чому так. В першу чергу шкідливо, коли кров загусає.

Густа кров може принести цілий букет проблем. Вона не здатна доносити всі речовини і призводить до ряду інших неполадок.

Ловіть кілька основних рекомендацій, що регулярно можна робити корисного для своєї крові, щоб вона не була густою.

Вживаємо в їжу більше кислих і гострих продуктів. Як не дивно, але це корисно для крові. Але мова йде, звичайно, не про “Ролтон”. А наприклад, про часник і перці чилі. Вони сприяють розрідженню крові.

Під кислими ми маємо на увазі, наприклад, цитрусові. Вони дуже корисні для крові, тому намагайтеся частіше включати в свій раціон апельсини, мандарини, лимони. Пийте чай з лимоном не тільки під час застуди.

Загалом, вся їжа з вмістом вітаміну С. Однак апельсини можуть бути протипоказані при деяких захворюваннях, так що треба в будь-якому випадку консультуватися з лікарем.

Корисні всі червоні овочі і фрукти. Додавайте в свій раціон більше помідор, болгарського перцю, грейпфрут.

Продукти з вмістом йоду. У наших краях з цим, на жаль, не дуже-то весело. Але цілком можливо їсти частіше морську капусту.

Риба. Вона дуже корисна і розріджує кров.

Але при цьому найефективніші сорти жирної риби. Жири розріджують кров.

Очищають кров також: кефір, з ягід – вишня і черешня, волоський горіх. Можна робити настої полину, пророщеної пшениці.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал