Ось як зробити ваш ранковий напій енергетичною «бомбою»! Бадьорість на весь день

Додавши ці 2-3 інгредієнта в свою ранкову каву або какао, ви отримаєте потужний заряд бадьорості і можливість легко позбутися зайвої ваги!

Більшість людей п’ють каву або какао вранці, щоб отримати заряд бадьорості на початку дня. Але кава явний фаворит.

Ось як зробити ваш ранковий напій енергетичною «бомбою»! Бадьорість на весь день

Простий спосіб допомогти організму спалювати більше калорій і, отже, спалювати більше жиру, це додати кілька простих інгредієнтів в ранкову чашку кави або какао .

А також це допоможе вам отримати великий заряд бадьорості і почати день в прекрасному настрої!

Перший інгредієнт, який рекомендують додавати в ранковий напій – це кориця і ви додасте йому чудовий смак і аромат.

У результаті вона створює термогенний ефект. Тобто підвищує температуру тіла, що активізує обмін речовин і спалює більше калорій. Стабілізує рівень цукру в крові, запобігаючи напади голоду.

Завдяки вмісту в ній альдегіду, вона збільшує периферичний кровообіг. А також допомагає боротися з целюлітом і зменшує шлункові гази.

Другий інгредієнт – це куркума.

Додайте в чашку 1/4 чайної ложки куркуми і ви поліпшите травлення, збільшите метаболізм, прискорите втрату зайвої ваги. А також активізуєте функції мозку і знизите високий кров’яний тиск.

А щіпка чорного меленого перцю допоможе отримати максимальну користь від вживання куркуми.

Після цього додайте в вашу каву або какао 50-80 мл кунжутного або мигдального молока. В результаті ви поліпшите смак напою і отримаєте додаткові вітаміни і мінерали, які необхідні для продуктивного дня!

Маленька порада від мене! Я готую велику порцію молока і заморожую його в формочках для льоду. Це допомагає економити вранці час і дуже зручно.

Смачного! Міцного вам здоров’я!

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. При поганому самопочутті зверніться до лікаря!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал