Потужний корінь від печії, виразки шлунка, високого цукру в крові, дисбалансу гормонів і не тільки!

Вас здивують цілющі здатності цього засобу, а також отримані результати!

Солодка використовується для лікування широкого спектру захворювань, включаючи печію. У Китаї солодка вважається чудовим інгредієнтом і додається до численних рецептів.

Корінь солодки використовується для полегшення кашлю і зменшення запалення, полегшення і лікування виразок і запалення шлунка. А також контролю рівня цукру в крові і балансу гормонів. Особливо відмінно підходить для лікування герпесу та інших вірусів.

Солодка є потужним противірусним засобом і може використовуватися для лікування грипу, ангіни і навіть гепатиту. А також вона є сильним протизапальним засобом і може бути використана для поліпшення смаку інших трав.

Потужний корінь від печії, виразки шлунка, високого цукру в крові, дисбалансу гормонів і не тільки!

 

Корінь солодки для лікування печії

 1. Кілька сучасних досліджень продемонстрували цілющу здатність солодки для лікування виразки, а також печії.
 2. На відміну від більшості ліків для лікування виразок, таких як циметидин, лакричник не робить істотного зниження вмісту кислоти в шлунку.
 3. Він зменшує здатність шлункової кислоти пошкоджувати стінки шлунка. В результаті активізуючи тканини слизових оболонок травлення захищати себе від кислоти.
 4. Солодка покращує захист слизових, збільшуючи дію клітин, які секретують речовини для захисту, збільшуючи життя клітин кишечника.
 5. А також збільшуючи мікроциркуляцію в шлунково-кишковому тракті. В результаті це покращує здоров’я слизової оболонки шлунка і зменшує пошкодження, викликане кислотою шлунка.

Правила використання елементів солодки

 • Багато протизапальних препаратів є синтетичними версіями кортизолу. Вони контролюють такі стани, як астма, артрит, кишкові захворювання та екзема. В результаті з прийому придушується імунна система, що зупиняє здатність організму протистояти.
 • Солодка не пригнічує імунну систему, як це роблять стероїди. Однак, якщо ви використовуєте кортизон, преднізон, стероїд чи щось таке, вам слід звернутися за порадою до лікаря перед використанням кореня солодки.

Рекомендуємо вам рецепт смачного і цілющого чаю з коренем солодки:

 1. 1 чайна ложка кореня солодки
 2. 2 чайних ложки зеленого чаю
 3. 1 чайна ложка м’яти
 4. 1/2 чайної ложки меліси
 5. 1/2 чайної ложки ромашки

Помістіть інгредієнти в термос і залийте 1 літром окропу. Наполягайте 1-2 години і пийте з медом.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. При поганому самопочутті зверніться до лікаря!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал