ТОП 5 продуктів для боротьби з гіпертонією! Тиск буде в нормі

Дослідження показує, що поширеність цього захворювання вище у жінок, ніж у чоловіків. Ці 5 продуктів допоможуть вам успішно боротися з цією проблемою!

Це мовчазна хвороба і ми навіть не підозрюємо про її розвиток. Якщо у вас діагностовано це захворювання, то ці продукти вам дуже допоможуть.

У результаті це може відстрочити і/або запобігти виникненню гіпертонії навіть у людей з генетичною схильністю до її виникненню.

ТОП 5 продуктів для боротьби з гіпертонією! Тиск буде в нормі

1. Чорний шоколад

Що? Ти тільки що сказав шоколад? Так! Відмінна новина для любителів цієї смачної їжі.

Уточнення: ми говоримо про шоколад з високим вмістом какао і без цукру (і з низьким вмістом жиру).

Шоколад такого роду може допомогти вашому здоров’ю. Кілька досліджень підтверджують ідею про те, що шоколад може допомогти знизити кров’яний тиск завдяки флавоноидам (потужним антиоксидантам).

Зокрема, метааналіз показав, що темний шоколад (від 80 % какао) може знизити систолічний кров’яний тиск. А також допоможе зменшити діастолічну перед гіпертонію або кров’яний тиск, який відчувається між ударами, коли серце наповнюється кров’ю.

2. Насіння льону

Ви вже знаєте про неймовірні переваги цього насіння для здоров’я. Багато дослідників вважають, що вони можуть допомогти контролювати гіпертонію.

Фактично, відповідно до одного з дослідження, ця їжа може бути одним з кращих дієтичних способів зняти високий кров’яний тиск. А також дослідники вважають, що це зниження артеріального тиску може бути пов’язано з антиоксидантною дією лігнанов.

Хороший спосіб включити лляне насіння в свій раціон складається в тому, щоб додати його у вигляді меленого лляного насіння до своїх смузі або салатів. Подрібнювати рекомендується перед використанням і в результаті ви отримаєте максимум користі.

3. Овочі

Деякі дослідження показують, що деякі овочі можуть знизити кров’яний тиск. Вони працюють за рахунок збільшення вмісту окису азоту в організмі – з’єднання, яке допомагає «розслабити» кровоносні судини. В результаті це значно покращує кровотік і кровообіг, природно знижуючи кров’яний тиск.

Рекомендовані овочі: буряк, салат, шпинат, капуста, морква, зелена квасоля, селера. Бажано їсти в сирому вигляді.
Багато з цих овочів також є хорошим джерелом клітковини, вітаміну С і фолієвої кислоти.

4. Оливкова олія

Було показано, що оливкова олія першого віджиму допомагає зменшити гіпертонію завдяки ефекту поліфенолів.

Інше дослідження вказує на те, що якщо ви поєднуєте оливкову олію з овочами (такими, як згадані вище), то у вас буде відмінний засіб для боротьби з високим кров’яним тиском.

5. Горіхи і насіння при підвищеному кров’яному тиску

Було доведено, що волоські горіхи, арахіс, мигдаль і фісташки не тільки знижують ризик серцево-судинних захворювань, а також запобігають і затримують гіпертонію.

Особливо фісташки показали найкращий ефект в зниженні ризику високого кров’яного тиску.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. При поганому самопочутті зверніться до лікаря!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал