Це позбавить вас від сечової кислоти і подагри: 10 натуральних засобів!

Високий рівень сечової кислоти у вашому організмі може викликати багато проблем, таких як подагричний артрит, утворення каменів в нирках і ниркова недостатність, підвищення артеріального тиску і розвиток серцево-судинних захворювань.

Високий рівень сечової кислоти може бути викликаний підвищеним утворенням сечової кислоти в організмі або зменшенням виділення її через нирки.

Незбалансоване харчування, ожиріння, хвороби щитовидної залози, часте вживання алкоголю сприяють підвищенню рівня сечової кислоти.

Нормальні показники:

  • Чоловіки: 3.4-7.0 мг/дл
  • Жінки: 2.4-6.0 мг/дл

Ось 10 домашніх засобів, які допоможуть вам підтримувати нормальний рівень сечової кислоти.

  1. Яблучний оцет

Яблучний оцет містить яблучну кислоту, яка нейтралізує сечову кислоту. Яблучний оцет також допомагає відновити кислотно-лужну рівновагу в організмі і має протизапальні і антиоксидантні властивості.

Додайте одну чайну ложку яблучного оцту в стакан води.

Пийте цей розчин два – три рази на день.

Ви можете поступово збільшувати кількість яблучного оцту до двох столових ложок на стакан води і приймати ці домашнє ліки до нормалізації аналізів.

Пам’ятайте, що яблучний оцет знижує рівень калію в організмі і зменшує дію сечогінних препаратів!

  1. Лимонний сік

Дивно, але лимонний сік виробляє лужний ефект в організмі і допомагає нейтралізувати сечову кислоту. Крім того, високий вміст вітаміну С також допомагає знизити рівень сечової кислоти.

Видавити сік одного лимона в склянку з теплою водою. Випивати вранці на голодний шлунок протягом декількох тижнів.

  1. Вишні

Вишні і темні ягоди містять хімічні речовини, які допомагають знизити рівень сечової кислоти. Крім того, ягоди фіолетового і синього кольору містять флавоноїди, які допомагають знизити рівень сечової кислоти і зменшують запалення.

Їжте по половині чашки вишні щодня протягом декількох тижнів. Такою же дією володіє 1 – 2 чашки вишневого соку. Корисно додати в свій раціон чорницю, полуницю, помідори, солодкий перець.

  1. Харчова сода

Змішайте половину чайної ложки харчової соди в склянці води.

Пити до чотирьох склянок в день протягом двох тижнів.

Примітка: Не можна приймати цей засіб постійно і при гіпертонії. Людям старше –  40 років не слід пити більше, ніж три склянки в день!

  1. Оливкова олія

Оливкова олія містить антиоксиданти, має протизапальні дією.

  1. Вода

Пити багато води допомагає розбавити сечову кислоту і стимулює роботу нирок.

Дослідники виявили, що у хворих на подагру, які пили п’ять-вісім склянок води в день, напади болю виникали рідше на 40 відсотків в порівнянні з тими, хто пив тільки один стакан води або менше.

  1. Дієта з низьким рівнем пуринів.

Пурини – азотовмісні сполуки, що збільшують вміст сечової кислоти в організмі.

Тримайтеся подалі від білків тваринного походження, таких як м’ясо, м’ясні субпродукти, риби і птиці. Бобові, спаржа, дріжджі, пиво, гриби, багаті пуринами.

  1. Продукти з високим вмістом клітковини і крохмалю.

Продукти з високим вмістом харчових волокон допомагають знизити рівень сечової кислоти, поглинаючи його, а потім виводячи її з організму. Ви також можете їсти продукти, багаті крохмалем, оскільки вони містять мінімальну кількість пуринів.

Цілісні зерна, яблука, груші, апельсини і полуниця – приклади продуктів з високим вмістом волокна, які ви можете включити в свій раціон. Крохмалистими продуктами є рис, незбиране зерно, макарони, картопля, овес і банани.

Корисний також зелений чай.

  1. Молочні продукти

Щоденне вживання знежиреного молока і молочних продуктів знижує ризик подагри. Знежирене молоко, наприклад, містить оротову кислоту, яка знижує реабсорбцію сечової кислоти і сприяє її видаленню через нирки.

Тофу, соєве молоко збільшують вміст сечової кислоти.

  1. Сік паростків пшениці

Він допомагає відновити лужність в крові. Крім того, він багатий вітаміном С і хлорофілом, які сприяють детоксикації. Він також є хорошим джерелом білка і амінокислот в якості альтернативи вживання в їжу білка тваринного походження ..

Досить пити дві столові ложки в день.

Додаткові поради

  • Обмежте споживання алкоголю, оскільки це заважає ліквідації сечової кислоти.
  • Солодкі напої підвищують рівень сечової кислоти.
  • Уникайте рафінованих вуглеводів, таких як білий хліб, тістечка і цукерки.
  • Скоротити споживання продуктів з високим вмістом жиру, оскільки жир знижує здатність організму виводити сечову кислоту.

Якщо у Вас серйозні проблеми зі здоров’ям або сильні болі, рекомендуємо Вам звернутися за консультацією до лікаря. Самолікування може бути небезпечно для Вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал