Привітання з 1 вересня в умовах війни та картинки день знань

Пропонуємо вам добірку привітання з 1 вересня в умовах війни своїми словами. Та картинки 1 вересня день знань.

***

Вітаю з Днем знань! Нехай цей рік почнеться вдало і проходить успішно, нехай кожен день знаменується нехай навіть і маленькою, але перемогою, нехай отримані знання і навички відкривають перед тобою нові двері до мрій, інтересів і рекордів.

***

З Днем знань! Нехай будуть підвладні всі шкільні та життєві завдання, а допитливість і захопленість ведуть тебе до нових радісних відкриттів. Бажаю цікавих уроків, відмінних оцінок і великих перемог.

***

Вересень щедро сонцем зігрітий.
В школу повсюди сходяться діти.
Квіти барвисті в них у руках,
Вогники щастя ясніють в очах.
В кожного радісна усмішка сяє.
Дзвоником першим їх школа вітає.

***

Вітаю із Днем знань! Нехай цей рік почнеться вдало і проходить успішно, нехай кожен день знаменується може і маленькою, але перемогою, нехай отримані знання та навички відкривають перед тобою нові двері до мрій, інтересів та рекордів.

***

Навчатись на відмінно
Бажаєм вам віднині.
Батькам своїм на радість,
На славу Україні!

***

Привітання у віршах для вчителів

***

Дорогі вчителі, вітаємо вас з 1 вересня! Ви для нас — сім’я, яка дарує турботу, яка готує нас до дорослого життя, опікується нами, виховує, вчить бути самостійними і цінувати дружбу. Ви — наше джерело мудрості, сили, досвіду, наша опора!

Ви — наші духовні наставники, які дарують нам безцінні знання і вміння. Сердечно дякуємо вам за це! Ми вами захоплюємося! В день знань хочеться побажати вам, щоб те добро, яке ви так безкорисливо віддаєте, неодмінно поверталося в ваше життя. Нехай вас оточує гармонія, краса, любов. Зі святом!

***

Ось і настало свято – 1 вересня! Тобі пора вирушати в школу, в новий клас, до нових знань! Нехай удача буде до тебе особливо прихильною, бажаю тобі завжди бути в числі тих, ким педагоги щиро пишаються! Посміхайся, не сумуй і нехай збудуться всі твої бажання!
***

Перший дзвінок – хвилюючий момент для тих, хто йде в школу вперше, а також для тих, хто за літні канікули встиг скучити за навчанням! В цей день прийми моє привітання і побажання вчитися тільки на “відмінно”, не списувати і бути вихованою і доброзичливою людиною!
***

День знань – чудове свято і веселе. Я щиро вітаю і бажаю, щоб цей навчальний рік подарував безліч можливостей проявити свої здібності і таланти, бажаю твердих знань і високих успіхів, добрих товаришів і нескінченного ентузіазму, активної діяльності і міцного здоров’я.

***

Вітаю з Днем знань і хочу побажати великих прагнень і цікавих відкриттів, веселого шкільного життя і щасливих змін, чудових друзів і різноманітних захоплень, міцних сил і впевнених знань.

***

Вітаю з Днем знань і сердечно бажаю міцного розуму і надійного здоров’я, великого ентузіазму і прекрасного настрою, невичерпних сил і творчого натхнення, незламного бажання до знань, гарних друзів, везіння і високих успіхів.

***

За невтомну працю вашу
Уклін вам до землі низький,
Прийміть подяку щиру нашу
За труд учительський важкий.
Хай добре вам весь час живеться
Без горя, смутку та біди,
А галаслива хай малеча
Приносить радість вам завжди!

***

Бажаємо всім вчителям
Здоров’я і терпіння
Нехай Вас завжди супроводжують
Удача і везіння!

Для першого вчителя

***

Вересневий дзвінок для звичайної людини — привід згадати про шкільне дитинство. А для вчителя щоразу він звучить як стартовий сигнал до нового життєвого етапу, нових педагогічних ідей, нового творчого пошуку. Нехай для Вас старт чергового шкільного року буде вдалим, нехай перший святковий дзвінок подарує Вам гарний настрій, бадьорий настрій, натхнення.

Для класного керівника

***

Від щирого серця і з радістю вітаємо вас з прекрасним і важливим Днем знань, який ми всі так чекали все літо! Ми дуже раді довгоочікуваній зустрічі з вами.

Бажаємо вам розумних і серйозних учнів, прекрасних і цікавих уроків, цікавих шкільних заходів і подій. Нехай ваше здоров’я буде міцним, настрій тільки відмінним, а щастя буде вашим вірним товаришем. Всього найпрекраснішого, що може бути в житті, ми вам щиро бажаємо. З Днем знань Вас, любий наш вчителю.

Привітання з 1 вересня учителю в віршах

За невтомну працю вашу
Уклін вам до землі низький,
Прийміть подяку щиру нашу
За труд учительський важкий.
Хай добре вам весь час живеться
Без горя, смутку та біди,
А галаслива хай малеча
Приносить радість вам завжди!

***

Ми любимо ваші цікаві уроки,
Хоч з нами буває немало мороки,
І вчительське серце частенько у герці,
Бо неслухи сиплять густесенько перцем.
І кліпають потім провин оченята,
А вчителя честь захищають завзято.
А вчитель справжнісінький факел знання
Їх також сумлінно черпає щодня,
Щоб учні ловили кожнісіньке слово
Багато цікавинок в нього готових.
Сім коробів треба, немов в циркача,
Щоб учень з уроку не дав “драла”.

Привітання директора школи на святі Першого дзвоника

Шановні друзі, всі присутні,
Батьки сьогоднішні й майбутні,
Дорогі діти, вчителі,
З найкращим святом на землі!
Хочу усіх вас привітати,
Слова стараюсь підібрати,
Щоб кожен раптом це відчув,
Щоб 1 вересня цього він не забув.
Щоб ворухнулось щось в душі
В усіх, хто чує ці вірші.
Бо хоч уже і час пробіг,
Та кожен з нас забудь не зміг
Як сам колись, мов ці малята,
Спішив на перше шкільне свято.
І хоч пройшло чимало літ,
Та не зітреться дивний слід…
І ось у вересня погожу днину
Ти вже ведеш свою дитину.

Привітання від вчителя

Дорогі мої учні, я дуже рада бачити вас після довгої перерви. Сподіваюся, що за канікули ви добре відпочили, набралися сил і встигли скучити за школою. Бажаю вам у цьому навчальному році отримувати тільки хороші оцінки, бути активними, прагнути до знань, не сваритися між собою і не прогулювати уроки. Нехай цей шкільний рік пройде цікаво і буде плідним!

Вірш першій вчительці

Перша вчителько, уклін вам до землі,
Хай прекрасні будуть ваші дні,
На шкільний нелегкій ниві
Кожен день в труді,
Будьте завжди ви щасливі,
В радості живіть!

***

Картинки 1 вересня день знань

Привітання з 1 вересня в умовах війни та картинки день знань Привітання з 1 вересня в умовах війни та картинки день знань Привітання з 1 вересня в умовах війни та картинки день знань Привітання з 1 вересня в умовах війни та картинки день знань Привітання з 1 вересня в умовах війни та картинки день знань

 

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал