Якщо ви прокидаєтеся з болем в суглобах, то варто спробувати ці засоби!

Ви забудете про суглобові болі, якщо спробуєте ці рецепти!

Якщо ви прокидаєтеся з болем в суглобах, то варто спробувати ці засоби!

Суглоби, як правило, стають жорсткими з певного віку. Коли ми прокидаємося вранці, то зазвичай відчуваємо біль і жорсткість в суглобах.

Ці домашні засоби допоможуть суглобам стати краще і більш еластично. В результаті ви позбудетеся від болю і зупинити розвиток захворювань суглобів.

Особливо важливо контролювати вагу, щоб запобігти біль у суглобах. Надмірна вага має тенденцію посилювати симптоми, тому необхідно зменшити вживання цукру і щодня ходити пішки. Гуляйте на свіжому повітрі і приймайте ранкові сонячні ванни.

Грязьова маска

Це одне з найпопулярніших домашніх засобів від болю в суглобах. Просто купіть в аптеці глину. Приготуйте густу пасту з глини, води і невеликої кількості рослинної олії, краще оливкової або кокосової.

Помістіть пасту товстим шаром на болючі суглоби. Покривати харчовою плівкою і рушником. Залишити діяти протягом приблизно двох або трьох годин.

Ви відчуєте значне полегшення. Рекомендується купити відразу кілька кольорів глини і застосовувати по черзі.

Компрес з сироваткою

Це ще один домашній засіб від болю в суглобах.

Зробіть суміш з сироватки, глини і невеликої кількості сульфату магнію. Ми зробимо ту ж процедуру, що і з попередньої маскою. Тримаємо поки маска не висохне і не потріскається. Потім приступимо до видалення теплою водою і злегка помасажуємо суглоби.

Сольові маски

  1. Змішайте морську сіль з рослинною олією. Помістіть на хворобливий суглоб, укутайте плівкою і рушником. Залиште діяти на 30-50 хвилин. Потім прийміть ванну з теплою водою.
  2. А також додайте у ванну стакан густого відвару ромашки, щоб закінчити процес і отримати максимально швидкі результати.
  3. А також відвідайте термальні води – це один з найефективніших рішень.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

 

 

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал