За пару днів позбулася болю в спині. 6 простих вправ

Через сидячий спосіб життя, постійних стресів, скаженого темпу життя, біль в спині стає для багатьох постійною супутницею. Ми звично не знаходимо часу на себе, а даремно! Спина перестане боліти відразу, як тільки ви почнете робити ці прості, але дуже ефективні вправи. Від вас буде потрібно:

  • мінімум часу;
  • стілець;
  • килимок або килим (щоб не лежати на холодній підлозі).

Вправи для хребта

1. Морська зірка

Лягти на спину, руки і ноги розкинути в сторони. Закрити очі, розслабитися, дорахувати до 10. Виконати скручування. Руки і плечі у ліво, ноги і стегна – вправо. Повернутися в початкове положення. Руки і плечі повернути вправо, ноги і стегна – вліво. Повернутися в початкове положення. Повторити 4-5 разів у кожну сторону.

2. Лежачий камінь

Ця вправа спрямована на поліпшення кровообігу і зняття втоми з ніг і спини. Вам знадобиться стілець і гімнастичний килимок. Лягти на спину (бажано, на килимок або теплий домашній килим), ноги (стопи) покласти на стілець. Розслабитися, лежати 3-5 хвилин.

3. Гнучка змія

Проста вправа з асана-йоги. Лягти на живіт, впертися пальцями ніг в підлогу. Піднятися на руках і, прогинаючись у спині, акуратно потягнутися так високо, як зможете. Не перестарайтеся! Вправа не повинна викликати сильне напруження м’язів.

4. Поза ембріона

Повернемося до початку. Лягти на спину на підлогу, зігнути ноги в колінах, обхопити їх руками і підтягнути до живота. У цьому положенні знаходитися 30-60 секунд. Випростатися. Повторювати 3-4 рази.

5. Гірка

Якщо немає тренажера, для цієї вправи підійдуть спинка дивана або стілець. Упріться ногами і нахиліть корпус. Ляжте на живіт так, щоб таз виявився вершиною гірки. Руки схрестити на грудях, голову опустити вниз.

6. Сплетіння ніг

Лягти на спину, зігнути праву ногу і підкласти її під коліно лівої. Взявшись за нижню ногу повільно потягнути її на себе. Залишатися в цьому положенні 30-40 секунд. Робити 5-8 разів на кожну ногу.

Всі вправи виконуємо повільно і спокійно. Щоденно (мінімум 2-3 рази в тиждень) заняття знімуть навантаження на хребет і спина перестане нагадувати про себе. Будьте здорові!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал