Зменшити талію і стегна: просто, легко, 100% результат – 7 вправ! (Відео)

Почніть робити ці вправи сьогодні і влітку ви здивуєте всіх своєю витонченою фігурою!

Зменшити талію і стегна: просто, легко, 100% результат - 7 вправ! (Відео)

Правильне харчування і фізичні вправи є двома основними засобами для зменшення талії і стегон, як за розміром, так і за вагою.

Особливо важливо, щоб ви вели активний спосіб життя, оскільки накопичення жиру в області стегон і талії, крім генетичних факторів, характеризується низькою якістю життя. А також накопичення жиру і обсягів в області талії може виникнути через здуття живота, метеоризму та інших проблем травлення.

Один з кращих способів зменшити талію і стегна – виконувати певні фізичні вправи, які не вимагають великих зусиль, так як це плавні рухи.

1. Підняття ніг

Почніть з положення на колінах, тримайте руки на підлозі. Витягніть праву ногу назад, щоб вона утворила пряму лінію з тулубом. Затримайтеся в цьому положенні на декілька секунд і поверніться у вихідне положення. У цій вправі важливо підтримувати рівновагу. Зробіть 20 повторень, потім повторіть на іншу ногу.

2. Висота стегна

Лежачи на спині, зігніть ноги і підніміть стегна. Ви помітите напругу м’язів область стегна і сідниць, що означає, що ці м’язи працюють. В результаті активізують кровообіг в цій області і зменшують кількість зайвої води і жирів.

Затримайтеся в цьому положенні протягом 10 секунд, а потім збільшуйте час. Особливо рекомендують цю вправу для зменшення талії і стегон.

Зменшити талію і стегна: просто, легко, 100% результат - 7 вправ! (Відео)

3. Кругові рухи ніг

Підніміть одну ногу і почніть робити кругові рухи зігнутою ногою в одному напрямку і другому. Особливо важливо обережно і повільно виконувати вправу. Повторюйте поки не втомитеся, потім почніть виконувати іншою ногою.

Зменшити талію і стегна: просто, легко, 100% результат - 7 вправ! (Відео)

4. Повороти

Повороти – це відмінні вправи для зміцнення м’язів і зменшення талії і стегон. Злегка розділити ноги і повернути верхню частину тулуба якомога далі вправо. А потім вліво, двадцять разів з руками на стегнах, ще двадцять з руками на шиї.

5. Крутіть обруч

Це обертальна вправа допомагає зменшити талію, а також впливає на м’язи стегон. Спочатку ви повинні навчитися обертального руху і робити його не менше 5 хвилин. А потім ви зможете виконувати рух протягом 10-15 хвилин щодня.

6. Бічні випади

Встаньте і зробіть крок в одну сторону. Зігніть коліно ноги, якої ви зробили крок, до тих пір, поки він не утворює кут 90 градусів. Ви можете повторити цю вправу приблизно 3 -7 раз, чергуючи ноги.

Зменшити талію і стегна: просто, легко, 100% результат - 7 вправ! (Відео)

7. Випади

Випади – це проста вправа, але дуже ефективна для зменшення талії і стегон. Зігніть передню ногу під прямим кутом, праве коліно не торкаючись полу. Одночасно зігніть руки вгору під кутом 90 градусів. Виконайте 20 повторень з кожною ногою.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал