2 домашніх засоби для боротьби з печією! Швидко і на 100% ефективно!

Кислотність шлунка або печія – це дуже поширений травний дисбаланс. Він може посилюватися з часом, а також може бути причиною виникнення хвороб органів травлення. Особливо таких як виразки і рак шлунка.

Серед причин, що викликають виникнення кислотності – погане травлення, стрес і шкідливі звички в харчуванні. А також зловживання такими лікарськими засобами, як ібупрофен або аспірин, тому зміна наших звичок і нашого харчування стає необхідним для перемоги в битві за нормалізацію кислотності.

2 домашніх засоби для боротьби з печією! Швидко і на 100% ефективно!

Антациди, добре або погано?

На ринку існує безліч антацидів, які ефективно усувають симптоми печії, проте це лише тимчасова допомога. Вона не вилікує проблему, навпаки, якщо ми зловживаємо ними, через деякий час збиток може бути більше. В результаті вони можуть повністю змінити кислотність нашого шлунка, з усіма пов’язаними з звідси більш серйозною проблемою з травленням.

Уникайте смажених продуктів, алкоголю, великої кількості кави та кондитерських виробів. В результаті це допомагає поліпшити травлення і збалансувати кислотність шлунка без необхідності вдатися до лікарських препаратів.

А також ми можемо використовувати прості засоби проти печії:

  1. Картопляне пюре,
  2. морква,
  3. капуста.

Ці три продукти самі по собі мають відмінні травні властивості, але разом вони збільшують свою силу.

Якщо ви кілька днів страждали від постійної печії, то спробуйте протягом трьох днів з’їсти тільки пюре з картоплі, моркви і вареної капусти. Приправлене дрібкою гімалайської солі і 23 столовими ложками оливкової олії. Як десерт або сніданок ви їсти сире, варене або печене яблуко, як вам подобається.

Дуже ефективний засіб допоможе вам легко і природно відновити правильний рівень кислотності в шлунку.

Картопляний смузі

Картопля – це потужний природний антацид, який може допомогти нам ефективно позбутися від печії. Щоб скористатися цими властивостями, необхідно в стакан води додати сік половини картоплі. Приймати його щоранку зі столовою ложкою оливкової олії. Через дев’ять днів ви помітите значне поліпшення. Ви можете перестати приймати його щодня. Продовжувати приймати його 1 раз в 7-10 днів для профілактики. А також коли відчуєте напад печії.

Ці ефективні і економічні засоби, допоможуть легко і природно позбутися від підвищеної шлункової кислоти.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. При поганому самопочутті зверніться до лікаря!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал