3 наслідки ковідної інфекції, про яку мене не попереджали лікарі і я не можу від них позбутися

3 наслідки ковідної інфекції, про яку мене не попереджали лікарі і я не можу їх позбутися

Ковідна інфекція – це те, про що ми говоримо по всіх усюдах останнім часом. За своїм перебігом вона схожа на застуду, звичайне ГРВІ, але наслідки від неї, важчі. І якщо інфекцією захворіє людина з уже наявними хронічними захворюваннями, то хвороба буде проходити важко і довго.

Важливо! Стаття ознайомлювальна, не є медичною консультацією. Є протипоказання. Обов’язково консультуйтеся з фахівцями-медиками. Будь-які поради в інтернеті можуть нашкодити.

Хочу розповісти вам про ті наслідки ковіда, які турбують мене по нині. І лікарі мене про це не попереджали.

Перше – це нервозність, дратівливість.

Після хвороби я стала більш нервова, більш дратівлива. Я можу почати нервувати ні з того, ні з цього. Не можу володіти своїм емоційним станом. Дуже важко привести думки в порядок. До речі, як наслідок, у мене порушився сон. Стало важко засинати і прокидатися.

Але, я думаю, що це відбудеться.

Головне правильно харчуватися, побільше гуляти на свіжому повітрі, щоб нервова система відновлювалася.

Друге – м’язові болі у всьому тілі

Увечері я особливо відчуваю м’язові болі у всьому тілі. Тягнучі і ниючі болі в ногах, в попереку. Особливо при засипанні або під час активного руху. Або ж після тривалої прогулянки. До хвороби тіло так ніколи, не реагувало на фізичні навантаження.

Третє – стан шкіри, волосся.

Волосся після хвороби почало випадати, шкіра лущитися, сохнути. Думаю, що все це наслідки дефіциту вітамінів і мінералів в організмі. Адже, коли ми хворіємо, наш організм витрачає всі свої ресурси на відновлення. І нашому організму абсолютно все одно як виглядають волосся, нігті, шкіра.

Буду харчуватися правильно, з упором на овочі, фрукти, щоб отримувати вітаміни.

Загалом, якщо робити висновок, то виходить, що інфекційна хвороба б’є не тільки по імунній системі, але також і по нервовій системі, м’язовій, опорно-руховому апарату, стану шкіри. Але головне, живі і здорові, а все інше налагодиться.3 наслідки ковідної інфекції, про яку мене не попереджали лікарі і я не можу від них позбутися

 

Пам’ятайте, що я не лікар і ця стаття для ознайомлення. Є протипоказання. Обов’язково консультуйтеся з лікарем. Поради, статті з інтернету можуть нашкодити!

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал