3 натуральних засоби проти болю і запалення суглобів: корисно і ефективно!

3 натуральних засоби проти болю і запалення суглобів: корисно і ефективно!

Дуже прості засоби, які допоможуть нам ефективно і природньо боротися з болем в суглобах!

Артрит – дуже поширене захворювання, що характеризується запаленням і деформацією суглобів, що супроводжується більш-менш інтенсивним болем в залежності від того, як він виникає: подагра, ревматоїдний артрит, остеоартрит…

Високі рівні сечової кислоти, тригліцеридів та інших шкідливих речовин в кровотоці сприяють запаленню суглобів. Тому турбота про наше харчування і очищення організму від токсинів набагато важливіше, якщо ми страждаємо від цього типу захворювань.

Ми пропонуємо вам три ефективних природних рішення, які дуже ефективні для полегшення болю в суглобах.

Зелені смузі

Зелені листові овочі мають величезну очищаючу здатністю і багаті вітамінами і мінералами. В результаті вони є відмінними природними алкалізаторами, які допомагають нам очистити організм. А також схуднути і розчинити мінерали, які накопичуються в суглобах, викликаючи їх запалення і біль. Це більш ніж здоровий варіант боротьби з артритом. Випиваючи всього 1 стакан в день, ви вже через тиждень відчуєте результати!

Смузі з лимоном і апельсином

Цитрусові володіють прекрасними оздоровчими властивостями, тому не слід упускати їх з раціону. Це відмінний природний алкалізатор, який допомагає очистити організм. А також розчинити кристали сечової кислоти, які викликають запалення суглобів.

Помістіть склянку теплої води, пару часточок лимона і половину очищеного апельсина в блендер і переміщайте до однорідного стану. Пийте щоранку, і відкрийте для себе всі переваги, які це принесе вашому тілу.

Ананасовий смузі

Завдяки високому вмісту бромелаіна, є відмінним природним протизапальним засобом. В результаті допомагає нам ефективно зменшувати набряки і болі в суглобах.

Помістіть в блендер 1/2 склянки нарізаного свіжого або замороженого ананаса. Потім додайте жменю мигдалю або кунжуту і стакан води і подрібніть. В результаті ви отримаєте дуже корисну закуску, багату кальцієм, магнієм і білками. Вона наситить вас і зміцнить здоров’я кісток і м’язів.

Для того щоб ці процедури були ефективними, ви повинні супроводжувати їх здоровим збалансованим харчуванням. Щоденне вживання фруктів і овочів (особливо зелені) не обмежується.

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал