4 столові ложки цих ліків нормалізують тиск і очистять артерії

Кров’яний тиск схоже на градусник здоров’я.

Високий кров’яний тиск означає, що серце активно працює, щоб перекачувати кров. Це небезпечно, так як це може призвести до серцевого нападу, тромбозу мозку або захворювання нирок.

Тому дуже важливо підтримувати контроль артеріального тиску. Багато хто знає цей тисячолітній німецький рецепт, який змішує три потужних інгредієнта: лимон, часник і імбир.

4 столові ложки цих ліків нормалізують тиск і очистять артерії

Кожен з цих інгредієнтів дуже корисний для здоров’я. Але в поєднанні разом вони можуть творити чудеса.

Старий німецький рецепт для тиску і артерій інгредієнти:

  1. часник (4 голови)
  2. імбир 4 см
  3. 4 лимона
  4. вода (2 літри)

Приготування.

  1. Спочатку потрібно дуже добре вимити лимони і імбир, порізати лимони на скибочки. Потім очистіть часник і імбир і покладіть всі інгредієнти в блендер.
  2. Перемеліть їх, поки не буде отримано однорідна речовина. Тепер вилийте цю суміш в каструлю і нагрівайте її.
  3. Потім додайте воду потроху і дайте їй закипіти. Нарешті, дайте суміші охолонути, процідіть її і вилийте в пляшку, поставте в холодильник.
  4. Його необхідно приймати по 1 склянці натщесерце щоранку.

Це також ідеально, пити його за 2 години до сну. Завдяки цьому наші артерії будуть дуже швидко оновлюватися, і в них не буде жиру, який їх забиває. Крім того, кров’яний тиск краще регулюється і стабілізується.

Напій ще багатий на вітамін С. А він особливо корисний для судин і є відмінною профілактикою від різних захворювань. Імбир прискорює обмін речовин. А про корисні властивості часнику відомо ще з давніх часів.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. При поганому самопочутті зверніться до лікаря!

 

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал