Дзеркальна дата 12.12.2021: що означає і як загадати бажання

Неділя, 12 грудня 2021 року вважається “дзеркальною” датою, чільним числом якої є дюжина. Подібні дні в нумерології називають магічним часом, який відкриває перед людьми “Браму Всесвіту”.

Тому існує традиція у дзеркальні дати загадувати бажання. Тому розповімо, як правильно це зробити і в чому особливість цього дня.

Дзеркальна дата 12.12.2021: що означає і як загадати бажання

Що означає дата 12.12.2021 у нумерології

Якщо скласти усі цифри магічної дати 12.12.2021, то у сумі виходить “11”. Дві одиниці, що залишилися, утворюють число “2”. У нумерології двійка вважається цифрою жіночності, кохання та краси. Тому день 12 грудня варто провести з відповідними емоціями – негатив може спричинити неприємності.

Що можна робити у дзеркальну дату 12.12.2021

У магічну дату 12.12 варто зайнятися самоаналізом та провести духовну роботу над собою. Сприятливий цей день також для розумової праці, реалізації планів, придбань, творчості, прибирання в будинку та позбавлення всього непотрібного. Також корисним приділити час близьким.

Що не можна робити у дзеркальну дату 12.12.2021

  1. Цього магічного дня не слід ні з ким конфліктувати і в цілому допускати негативні емоції. Також не варто відмовляти у допомозі, лінуватися – рекомендується провести час активно.
  2. Також вважається, що в дзеркальну дату не можна думати і говорити, використовуючи негативну частку “не”.

Як загадати бажання у дзеркальну дату 12.12.2021

Вважається, що загадане в дзеркальну дату бажання має обов’язково здійснитись. Однак загадувати слід у стані миру та спокою, осмисливши всі “плюси” та “мінуси”. У жодному разі не можна бажати те, що може зашкодити іншим.

Щоб підвищити шанси на реалізацію мрії, езотерики рекомендують чітко уявити бажане так, наче воно вже здійснилося, про це повідомляє obozrevatel

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал