4 вечірні звички краси, які я ввела: худну, регулюючи кишечник і метаболізм

4 вечірні звички краси», які я ввела: худну, регулюючи кишечник і метаболізм

Ця техніка називається «Запросіть щастя», я прочитала про неї в книзі Дзюнко Сакуракі: «Хочете бути щасливим, налаштуйте свій кишечник». Сама книга більше про внутрішню гармонію з собою, але мені сподобалися поради, які вона дає, щоб було легше і організму.

Я стала застосовувати їх, бачу поліпшення від загального сприйняття, до усунення проблем тяжкості живота, здуття і поплив тіла, сподіваюся, в комплексі з харчуванням це допоможе мені досягти потрібної ваги.

Наше пробудження зранку і то, як пройде день, вечір і ніч, нерозривно пов’язані з кліматом, в якому ми спимо.

Від температури повітря залежить якість сну, а від нього і стан організму на весь день. Коли я сплю на холодному повітрі, то прокидаюся оновленою міцним сном.

Хороший сон, помірний апетит, енергія і настрій, значить, що у мене менше нерівностей на обличчі, набряклості в кінцівках, більш плоский живіт.

Тому перша звичка: збалансувати клімат в спальні.

Сучасне життя дає надлишок інформації, і мозок не відпочиває. Ще ми частіше їмо не найбільшу здорову їжу, її складно переварити.

Забезпечте приміщенню ідеальний для вас клімат. Спіть в свіжості. Легка ковдра, також відрегулює температуру тіла, воно почне зігрівати себе вночі і витрачати на це калорії.

Друга звичка: відмокати у ванні перед сном

Замість того, щоб просто прийняти душ, проведіть час там. Легко і повільно прийміть ванну.

Нехай вода буде трохи гарячою, ніж зазвичай. Я намагаюся виконувати водні процедури не менш 10 хвилин, інакше і не відчуваю, що освіжилася.

Третя звичка: Пити зранку і на ніч чашку теплої води

Пийте дуже повільно, повний стакан до їжі і незадовго до сну. Так ви розслабити внутрішні органи, запустите метаболізм.

Тепла вода. У чому секрет? Температура шлунка трохи нижче температури нашого тіла. Прогріваючи так, склянкою теплої води, посилюється обмінний механізм. + Легкий очищуючий ефект.

Четверта звичка: Медитація

Розслабтеся, ви випили води, прийняли душ, тепер сядьте на підлогу або ліжко в зручну позу. Закрийте очі і згадайте, що хорошого було вчора. Скільки моментів було радісних і веселих. Але не згадуйте негатив.

Так ви зігріваєте «серце».

Врівноважуючи вегетативні нерви за допомогою цих 4-х нічних звичок, вам буде легко міцно спати і комфортно прокидатися.

Ця стаття носить ознайомлювальний характер, завжди консультуйтеся з фахівцем!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал