7 квітів , які можна тримати в будинку і ось чому.

7 квітів, які за прикметами не можна тримати в будинку, і чому.

Кімнатні квіти не тільки прикрашають інтер’єр і очищають повітря, але і покращують настрій, створюючи особливу атмосферу затишку і комфорту. Тому майже в кожному будинку є якісь рослини, будь то скромна і витончена фіалка або елегантна троянда. Однак існує маса прикмет (в т. Ч. Негативного характеру) щодо тих чи інших квітів, до яких волею-неволею прислухаються недовірливі домогосподарки. Одні з них вважаються приносять користь, а інші, навпаки, викликають забобонний страх. Чому деякі рослини не рекомендується тримати в будинку і які існують прикмети щодо фікуса, гібіскуса, фіалок, орхідей та інших декоративних домашніх квітів?

Фікус

У минулому вважалося, що фікус сприяє пробудженню низинних почуттів – заздрості, ревнощів, гніву, схильності до скандалів, любові до пліток і т. Д. Так, слов’яни вірили, що в будинку, в якому росте фікус, що не буде любові і взаєморозуміння. Крім іншого, цю квітку називають «мужегоном», який всіляко заважає своїй власниці влаштувати особисте щастя (Нібито «відганяє» від неї потенційних женихів і перешкоджає серйознии стосункам). На чоловіків фікус теж впливає не кращим чином, зокрема, негативно впливає на характер.

Кактуси

У народі кактус вважається рослиною-вампіром, який поглинає позитивну енергію своїх власників, а натомість випускає негативну. Також кактусів приписують такі негативні властивості:

 1. Кактус – рослина-розлучник, який провокує заміжню жінку на розлучення і в підсумку робить її самотньою.
 2. Робить негативний вплив на чоловіка, пробуджуючи тягу до розпивання алкогольних напоїв.
 3. Чи не дає дівчині знайти сімейне щастя, відлякуючи всіх потенційних женихів, яких вона запрошує до себе в будинок.

Зверніть увагу! Незважаючи на приписувані кактусу негативні властивості, він здатний поглинати шкідливе випромінювання від комп’ютера. Тому кактуси найчастіше тримають в офісах.

Фіалки

Фіалка – миролюбна рослина, здатна згладжувати будь-які конфлікти між членами сім’ї і допомагаючи їм досягти взаєморозуміння. А білі фіалки позбавляють свого власника від важких нав’язливих думок і страждань. Однак поряд з позитивними якостями, цим квітам приписують і негативний вплив на людину. Так, фіалка позбавляє свою власницю можливості вдало вийти заміж. Але ця легенда спростовується великою кількістю любительок фіалок, які давно перебувають в щасливому шлюбі.

Колись в далекому минулому цю квітку саджали на могилах (для заспокоєння душ померлих), тому сьогодні дехто вважає фіалку могильною квіткою і бояться приносити її в будинок.

Орхідеї

Орхідея асоціюється з чистотою і непорочність, надаючи в побуті саме позитивний вплив на членів сім’ї. Зокрема, орхідея покращує взаємовідносини партнерів і підсилює їх прихильність один до одного. Але на ряду з цим рослина провокує почуття самотності і меланхолії у вдівця або вдови. Тому недавно розведеним чоловікам і жінкам (які втратили свою «половинку» тим чи іншим чином) тримати в будинку орхідею не рекомендується.

Мірт

В Європі мірт вважають деревом, що приносить в дім мир і любов. Але це можливо тільки в тому випадку, якщо за рослиною ретельно доглядають і пишаються ним.

Єдина негативна прикмета – квітка нібито прирікає молодих дівчат і хлопців на самотність.

Історична довідка! За арабською легендою, мірт потрапив до нас прямо з Раю. Його приніс з собою вигнаний Адам, як нагадування про безтурботне життя в райських садах.

Гібіскус

Гібіскус або «китайська троянда» – один з найпопулярніших квітів, що відрізняються своєю невибагливістю у догляді і особливою красою і вишуканістю. Однак цій рослині приписують безліч негативних властивостей, зокрема:

 1. Якщо троянда несподівано зацвіла, значить незабаром хтось із домочадців помре.
 2. Гібіскус вважається енергетичним вампіром, який висмоктує з власника все життєві сили і енергію, викликаючи на нього різні хвороби.
 3. Рослина провокує сварки і скандали в домі.
 4. Якщо квітка почала скидати листя (або вони почали в’янути), хтось із його власників скоро серйозно захворіє.
 5. І, звичайно ж, гібіскус називають «квіткою-мужегоном», прирікаючи незаміжню дівчину або жінку на самотність.

Спатифіллум

Спатифіллум або в народі «жіноче щастя» має позитивну і негативну трактування в плані впливу на свого власника. Так, від незнання деякі люди переводять його назву з китайської мови як «вдовині сльози» (т. Е. Рослина не дає своєї господині влаштувати сімейне щастя і забирає чоловічу силу). Але справа в тому, що назва цієї квітки походить від грецької мови і тому має інше значення. Дослівно «спатифиллум» можна перекласти як «покривало» або «лист», що власне і підтверджується зовнішнім виглядом рослини. Тому прикмети, пов’язані з спатіфілума, в основному позитивного характеру:

 1. Допомагає знайти другу половинку і знайти сім’ю.
 2. Допомагає завагітніти і добре перенести період очікування дитини.
 3. Зміцнює взаємини в сім’ї, усуваючи ревнощі, сварки і конфлікти.
Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал