Спробуйте покласти свої прикраси в піну для гоління. Ви будете задоволені результатом

В процесі носіння, від контакту зі шкірою, пилом і різними миючими засобами ювелірні прикраси втрачають свій первісний блискучий вигляд. Вони тьмяніють і виглядають вже далеко не так привабливо як в день покупки.

Однак повернути їм колишній вигляд зовсім не складно, для цього потрібно їх просто почистити. На щастя для цього існує дуже простий і безпечний, але вельми ефективний спосіб, для якого навіть не доведеться готувати якийсь засіб!

Вам будуть потрібні:

  • піна для гоління;
  • зубна щітка

В підходящу ємність або просто на будь-яку поверхню видавлюємо трохи піни для гоління. Укладаємо в піну прикраси і зверху також покриваємо їх піною. Насправді піни потрібно зовсім небагато, необхідно, щоб вона просто повністю покрила прикраси.

Ми залишаємо прикраси в піні приблизно на 20-30 хвилин. Коли цей час пройде, дістаємо прикраси і акуратно очищаємо їх за допомогою м’якої зубної щітки, після чого обполіскувати в воді і насухо витираємо.

Після такої простої і безпечної чистки ваші прикраси знову засяють. За допомогою піни для гоління можна очистити не тільки прикраси, але і інші вироби з дорогоцінних металів, наприклад, столові прибори.

А нижче ви можете подивитися відео про ефективний спосіб чищення прикрас в домашніх умовах.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал