Кабачки по-лівански: 5 хвилин смажимо і робимо салат. Інших інгредієнтів немає, але всі просять добавку

Кабачки по-лівански можуть стати улюбленою стравою для сім’ї та гостей. Смажуться вони всього 5 хвилин і потім йдуть в елементарний, але насичений смаком салат. І хоча в основному рецепті інших інгредієнтів немає, ми спробуємо приготувати їх з додатковими топінгами, щоб вийшло ще смачніше.

Три кабачки нарізаємо тонкими брусочками. Можна відразу відправити їх на сковороду смажитись, але ми все ж таки рекомендуємо трохи відступити від традиційного рецепту і спочатку обсмажити на розігрітій сковороді лише одну дрібно нарізану цибулину.

Як тільки цибуля трохи розм’якшиться, висипаємо до неї кабачки. Смажити на великому вогні постійно помішуючи, не дайте овочам пригоріти. І вже за п’ять хвилин знімаємо кабачки в глибоку миску.

В принципі, їх можна подати на стіл і в такому вигляді, але знову ж таки ми радимо зробити додатково дуже просту заправку. В окремій мисці змішуємо 2 столові ложки соняшникової олії, стільки ж подрібнених грецьких горіхів, пропускаємо сюди через прес 3 зубчики часнику, вливаємо півсклянки нейтрального грецького густого йогурту і додаємо чилі за смаком.

Заправкою, що вийшла, заливаємо кабачки і подаємо до столу.

У такому вигляді кабачки можна подати головною стравою до столу.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал