7 основних причин, за якими німіють руки

Напевно кожен з нас хоч раз в житті відчував втрату чутливості в кінцівках, яка супроводжується поколюванням. Як правило, відбувається це через порушення кровообігу. Причиною є здавлені судини і нервові закінчення. Чутливість відновлюється відразу ж після відновлення рухового процесу, а також при зміні положення тіла.

Однак незручне становище – не єдина причина, по якій відбувається оніміння кінцівок. Варто бути уважними до свого тіла. Якщо оніміння стало відбуватися все частіше, а тривалість з кожним разом збільшується, варто насторожитися.

Руки можуть німіти з різних причин.

Перша можлива причина – шийний остеохондроз. Якщо в шийному відділі відбулося обмеження нерва, то може початися головний біль, порушена координація і оніміння рук.

Спеціальна гімнастика і правильна постава в силах вирішити дану проблему.

Розсіяний склероз також служить появі оніміння в кінцівках. Це захворювання досить серйозне неврологічне захворювання, а не просто забудькуватість.

Люди, які, в основному, працюють руками, часто страждають від тунельного синдрому. Їх робота призводить до набряку сухожиль. В такому випадку краще всього відмовитися від самолікування і звернутися до фахівця.

Також до оніміння призводить тромбоз вен кінцівки. Утворення тромбу сприяє уповільненню потоку крові, в результаті чого порушується постачання кінцівки речовинами, які необхідні для нормального функціонування.

Оніміння може бути ознакою анемії і цукрового діабету.

До оніміння рук може привести больовий синдром, що утворюється через невралгію плечового суглоба.

Найнебезпечнішою причиною появи оніміння рук є інсульт.

В даному випадку необхідно терміново викликати швидку допомогу!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал