9 видів болю від нервів, а не від хвороби

Найчастіше біль в організмі пов’язана не з проблемами у функціонуванні тих чи інших внутрішніх органів, а з нашою психікою. Медичний термін появи болю такого роду – «Психосоматика».

Типів болю, які вказують на психічні проблеми всього дев’ять. Розповімо про них трохи докладніше.

  1. Головний біль.

Як правило, він викликаний стресом, який накопичується протягом дня. У разі великої кількості стресів варто знайти спосіб, який допоможе розслабитися. Використовувати такий спосіб потрібно кожен день. Кращим варіантом стане медитація. Однак можна також використовувати прийняття гарячої ванни перед сном в якості розслаблюючого способу.

  1. Шийний біль.

Такий біль є явний ознакою нервового тику. Найчастіше наявність реальних життєвих проблем сприяють появі такого симптому. Найкраще в такий час бути сконцентрованими на любові.

  1. Плечова біль.

Дуже велике емоційне навантаження може стати причиною появи болю в області плечей. Важкий тягар з боку оточуючих Вас людей, а також відповідальність може позначитися саме так на Вашому організмі.

Найкраще в такий період часу бути сконцентрованим на своїх проблемах.

  1. Біль в попереку (верхня частина).

При нестачі емоційної підтримки може виникнути біль між лопаток. У такій ситуації або варто взятися за самостійно рішення своїх проблем, або наполегливо попросити когось із близьких вам людей допомогти.

  1. Біль в попереку (нижня частина).

Даний вид болю може з’явиться людини про свій фінансовий стан.

  1. Біль в ліктях.

Зміни в життя – саме про це говорить даний вид болю. Якщо ж ноша здається занадто важкою, то з’являється тяжкість в області рук.

Варто піти на деякі компроміси з собою, щоб біль вщух.

  1. Біль в руках.

При болю в руках організм повідомляє своєму господареві про необхідність зміни кола спілкування. Варто спробувати знайти нових знайомих або ж змінити місце роботи.

  1. Стегнова біль.

Такий вид болю свідчить про те, що незабаром має бути переїзд, від якого у вас є побоювання.

Не варто бояться труднощів, йдіть назустріч змінам.

  1. Біль в колінах.

Біль даного типу говорить про те, що пора навчитися управляти ним. Справа в тому, що його значну вагу не дає Вам міцно стояти на ногах.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал