Ніякої хімії, а результат відмінний! Кращий грунт для орхідей, активізує зростання коренів і квітів

Якщо орхідея почала в’янути, з’явилися мошки, зупинилося розвиток кореневої системи і кольороносів, а листя пожовкли, то це явні знаки, що орхідеї потрібна новий грунт. Швидше за все, в старому грунті розвинулося грибкове захворювання. Нова суміш допоможе не тільки відновити орхідею природним чином, але і дати їй сили для нарощування коренів і квітів!

Перш за все, орхідею потрібно вийняти зі старого грунту і руками прибрати старі, висохлі, так звані губчасті і порожнисті всередині коріння, не пошкоджуючи жовті, а також молоді та здорові. Після цього коріння промийте під проточною водою.

Перед пересадкою в новий грунт коріння і листя потрібно продезінфікувати від грибкового захворювання і шкідників. Дезінфікувати можна лимонною водою (змочуємо ватний диск навпіл лимонним соком і водою і протираємо листя) і водою з перекисі водню (1 ст. л. перекису на 0,5 л води, обприскати коріння з пульверизатора). Якщо на коренях є гниль, то перед висадкою в новий грунт кінчики коренів занурте в корицю.

Тепер підберіть новий горщик. Пам’ятайте, що коріння орхідеї добре розвиваються саме в тісному горщику. У горщику повинні бути великі дренажні отвори + керамзит на дні. Кращий грунт, який можна використовувати для орхідей – це соснова кора. Справа в тому, що купівельний грунт в магазині може бути заражений хвороботворними бактеріями. Ось чому небезпечно пересаджувати в неї слабку рослину. Крім соснової кори, можна також використовувати кокосову шкаралупу. До шкаралупи і соснової корі також рекомендується додати мох, який був заздалегідь продезінфікований оцтом. Отже, в горщик насипте: керамзит, потім шар шкаралупи кокосових горіхів, слідом – шар моху, потім – шар соснової кори. Така суміш допоможе орхідеї розвиватися дуже швидко.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал