Біль у шиї! 8 простих практик для полегшення стану вранці!

Якщо після пробудження у вас болить шия, це може говорити про те, що один або кілька нервових закінчень у шийному відділі хребта попереджають вас про те, що щось не так, як повинно бути. Незалежно від того, чи з’явилася ваша біль в шиї через сну, є постійною або випадковою, її можна запобігти.

Отже, ви прокинулися і відразу зрозуміли, що біль оселилася між вашими плечима і головою. Що тепер? Спробуйте ці швидкі рішення, щоб повернути свій день в потрібне русло – вже сьогодні.

Перегляньте свою стратегію пробудження

Коли ваш мозок попереджає вас про наближення нового дня, ваше тіло все ще може перебувати в сплячому режимі. Ви не повинні погіршувати біль в шиї, просто намагаючись встати з ліжка.

Замість цього зробіть наступне: поверніться на бік обличчям до краю ліжка. Покладіть лікоть, найближчий до краю ліжка, на ліжко. Складіть долоні разом перед собою і посуньте їх разом, приймаючи сидяче положення.

Ви повинні упиратися в лікоть, який знаходиться біля краю ліжка, коли ви зводите долоні разом. Це допоможе вам уникнути м’язового напруги.

Прийміть гарячий душ

Дозвольте теплій воді стекти по м’язах шиї, розслабляючи, пробуджуючи і заспокоюючи їх. Виберіть свою улюблену ефірну олію і капніть кілька крапель в теплу ванну або поруч з собою на тканину в душі.

Краплі олії необхідно нанести на що-небудь вбирає, щоб вони не змивалися водою.

Зверніть увагу, які рухи завдають болю, а які ні

Обов’язково уникайте різких рухів, поки біль не пройде.

Плануйте першу частину дня таким чином, щоб дозволити вашому тілу трохи “розігрітися” перед великою кількістю рухів

Так, це може означати, що вам потрібно скорегувати запланований графік. Однак це також може допомогти запобігти посиленню болю протягом дня.

Виключіть проблеми з носовими пазухами і інші проблеми з диханням

Постарайтеся лікувати будь-які пов’язані з цим стану, які могли сприяти незручному положенню під час сну.

Якщо ви не можете нормально дихати під час сну, у вас набагато більше шансів опинитися в незручному становищі, оскільки ваше тіло намагається це компенсувати.

Більш того, ви з більшою ймовірністю збережіть напругу, якщо не зможете ефективно дихати протягом дня.

Зробіть кілька м’яких розтяжок шиї

Повільне розтягнення м’язів шиї може допомогти зменшити надмірну напругу і нагадати хребців, що можна рухатися. Чотири корисних вправи на розтяжку шиї включають в себе вправи на розтяжку з боку в бік, нахили в сторони, підтягування підборіддя і кругові рухи плечей.

Не поспішайте, дозволяючи м’язам повільно розслабитися. Не намагайтеся силою повертати шию в будь-якому напрямку.

Теплий компрес

Як варіант, можна розігріти кухонну сіль.

Зробіть хиропрактичний масаж

Цей тип цілеспрямованого масажу допомагає виявляти і лікувати захворювання, які могли розвинутися в хребцях, що викликають біль.

Хиропрактичний масаж – це практичний спосіб полегшити негайну біль, маючи можливість дізнатися більше про будь-яких можливих больових станів. Напружених нервах, м’язам і суглобам можна приділити особливу увагу за допомогою методів хиропрактической масажу.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал